Mielonidas wyzywa Boxdela do walki!

Mielonidas wyzywa Boxdela
Mielonidas i Boxdel, fot. Instagram @mielonidas @boxdel

Marcin Makowski czyli „Mielonidas” zamieścił w sieci materiał wideo w którym obraża i wyzywa do walki jednego z włodarzy organizacji FAME MMA, Michała „Boxdela” Barona.

„Boxdel, słuchaj ty zakompleksiony grubasie. Nie mieliśmy żadnego konfliktu. Rozmawialiśmy może z rok temu. Ty nagle bierzesz jakąś stronę Isamu, niesprawdzając, nie pytając się mnie jak jest. Wyzywasz mnie od łba. Właśnie pokazałeś jakim jesteś fałszywym gościem. Jesteś taką chorągiewą, że nie wiem, do interesów tak to robisz naprawdę. Taki zakłamany jest ten Internet. Stary, słuchaj. Śmiejesz się ze mnie, naśmiewasz się. Twierdzisz, że jestem taki słaby to chodź. Możemy walczyć! Ja mam umowę w PRIME ale wszystko idzie załatwić. Grubasku zejdź do 100 kg, ja będę ważył 90 kg. To co Boxdel? Walczymy? Czy kurwa parówką jesteś? Takie obelgi co się na mnie nasłyszałem, że kurwa krzywy gość, walony… słuchaj Boxdel, bijemy się? Jak masz jaja no to powinieneś się ze mną bić, a jak nie to jesteś kurwa zwykłą parówką zesraną” – mówi na nagraniu zamieszczonym na Instastory Mielonidas.

Mielonidas w zamieszczonym materiale wideo otagował Boxdela, Isamu, PRIME MMA, FAME MMA oraz Don Kasjo. Mielonidas w ubiegłą sobotę walczył na gali PRIME Show MMA, która jest konkurencją dla FAME MMA, gdzie jednym z włodarzy jest Michał „Boxdel” Baron. Makowski na PRIME przegrał swoją walkę ze Ztrolowanym. Boxdel w swoim programie „Aferki” skomentował ten pojedynek następująco: „Ztrolowany znokautował tam tego łepka Mielonido”. Następnie odniósł się do tego jak podczas streamu Merghaniego śmiał się z nokautu na Mielonidasie przez telefon. Mówił też o „krzywych akcjach” Mielonidasa w Pompa Team.

ZOBACZ:  Tiktoker Muaboy zawalczy na MMA-VIP 3!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx