REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Miejska Dżungla rozkwitnie w MCK-u!

Miejska Dżungla MCK
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Życie w mieście rządzi się własnymi prawami. Bywa intensywne i nierzadko przybiera szalone tempo, a wielkomiejski zgiełk trzeba po prostu lubić. Z myślą o entuzjastach miejskiego stylu życia, 18 i 19 lutego 2023 r., pod dachem Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach rozkwitnie najprawdziwsza Miejska Dżungla.

Miejska Dżungla to nowe wydarzenie proponowane mieszkańcom przez zarządcę Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego – PTWP Event Center, we współpracy z organizatorami letniego Centrum KATO.

– Zapraszamy wszystkich miejskich wyjadaczy, którzy w codziennej pogoni za ogromem własnych spraw wciąż doceniają pozytywne aspekty życia w wielkim mieście. Tych, którzy korzystają z niego w sposób świadomy, poszukując oddechu i nieskrępowanej atmosfery. Już w drugiej połowie lutego katowicki MCK wypełni się tym, co miasto ma najlepszego do zaoferowania. Czyli dobrą muzyką, pysznym jedzeniem, fantazyjnymi koktajlami i usługami w duchu slow. Zadbają one nie tylko o ciało, ale i o umysł – mówi Oskar Olszewski, współorganizator Miejskiej Dżungli.

Targi, rozrywka i relaks

Przestrzeń, w której odbywać się będzie wydarzenie, podzieli się na dwie strefy: targową i rozrywkową. Jak zapewniają organizatorzy, cel jest jeden: sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom katowiczan i gości z sąsiednich miast. Strefa targowa wypełni się okazami roślin, modą, sztuką i przestrzenią wellness. Jak w każdej wibrującej miejskiej dżungli, nie zabraknie również szerokiej oferty gastronomicznej w wegetariańskim wydaniu.

Odwiedzający Miejską Dżunglę będą mieli możliwość zrobienia zakupów i skorzystania z usług wyselekcjonowanych wystawców. M.in. w ramach Plant Marketu, Bazaru Ubrań Vintage, Targu Lokalny Rolnik, Art & Design Zone czy Wellness & Beauty Corner. Kluczem doboru wystawców były wartości skupione wokół etycznych zakupów, mody cyrkularnej czy wspierania małych artystycznych pracowni z autorską biżuterią, ceramiką, designem. Nie zabraknie także kreatywnych warsztatów czy zajęć z jogi.

Uzupełnieniem całego przedsięwzięcia będzie strefa rozrywkowa, skoncentrowana wokół sceny. Na niej tematyczne prelekcje i spotkania przeplatać się będą z setami dj’skimi. Ponadto organizatorzy przewidzieli również strefę taneczną i wypoczynkową, a także bary. W części muzycznej dodatkowo zaplanowano wieczorny koncert (wystąpi m.in. Ferbi – kolektyw stworzony przez czwórkę katowickich muzyków to synergia eksperymentalnej muzyki elektronicznej z hip-hopem i elementami jazzu). Niedzielne popołudnie zakończy się hucznym Szpasem, czyli konceptem muzycznego pikniku elektronicznego znanego z takich miast, jak Berlin, Los Angeles czy Warszawa.

Miejska Dżungla: 18-19.02.2023 r.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach: Cena biletu wstępu: 10-20 zł.

Więcej informacji: http://www.mckkatowice.pl/pl/wydarzenia/festiwal-miejska-dzungla,2494.html.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx