Michelle Yeoh wymiata w filmie „Wszystko wszędzie naraz”!

Michelle Yeoh Wszystko wszędzie
Michelle Yeoh, fot. kadr z filmu "Wszystko wszędzie naraz"

Widzowie i krytycy są zgodni, Michelle Yeoh po prostu wymiata w filmie „Wszystko wszędzie naraz”! Supergwiazda znana z filmu „Przyczajony tygrys, ukryty smok” czy „Shang Chi i legenda dziesięciu pierścieni”, zaskakuje, przekracza wszelkie wyobrażenia na temat swojego wizerunku i do tego świetnie się bawi!

„Siedziałam i myślałam: Nie, nikt przy zdrowych zmysłach nie zrobi czegoś takiego jak palce
z parówek”
– wspomina Michelle Yeoh. Yeoh wspomina pierwszy raz, kiedy przeczytała scenariusz do „Wszystko wszędzie naraz”, kiedy była to jeszcze początkowa wersja tego, gdzie chcieli ją zabrać Danielsi, czyli w podróż po szalonym śnie o multiwersum, gdzie w jednym ze światów rzeczywiście miała mieć zamiast palców parówki. Yeoh nie widziała jeszcze wtedy Człowieka-scyzoryka, ale słyszała o nim wiele dobrego. Być może, gdyby obejrzała ten film, miałaby większe pojęcie o tym, w co się pakuje.

„Kiedy zaczęliśmy opowiadać o naszej bohaterce z myślą o Michelle w roli głównej, od razu poczuliśmy, że scenariusz żyje” – opowiada Daniel Scheinert. „To było przerażające, bo nie byliśmy w stanie pomyśleć o nikim innym w tej roli, gdyby Michelle odmówiła. Albo gdybyśmy odkryli, że Michelle Yeoh to okropna osoba. Wtedy nasz projekt też by umarł”.

Wszystko wszędzie naraz – zwiastun filmu:

Wszystko wszędzie naraz – trailer filmu

Yeoh, która jak się okazało wcale nie jest okropną osobą, od razu wyczuła ich strach. „Pamiętam nasze pierwsze spotkanie – kiedy zna się ich lepiej potrafią być szaleni, ale na początku sprawiali wrażenie nieśmiałych” – wspomina Yeoh. „Być może byli nieco onieśmieleni. To chyba ja tak ich onieśmielałam. Jestem jak Eleanor Young, która w kółko powtarza: Nigdy nie będziesz wystarczająco dobry!” – Michelle żartobliwie nawiązuje do granej przez siebie postaci władczej matki z Bajecznie bogatych Azjatów.

„Oczywiście zawsze jestem obsadzana w bardziej poważnych rolach” – zauważa Yeoh. „Dostaję rolę kobiet, które przywracają spokój w twoim życiu, sprawiają, że rozumiesz, co jest w życiu ważne, gdzie leży głębia i piękno, bla, bla, bla”.

Daniels dali Yeoh nowe spojrzenie na siebie samą na ekranie. „Uwielbiam pracę z młodymi reżyserami, ponieważ nigdy nie patrzą na ciebie w konwencjonalny sposób” – podkreśla Yeoh. „Są gotowi zerwać kolejne warstwy cebuli i sprawdzić, co się kryje głębiej, a potem zarzucić cię dziwnymi pomysłami”.

ZOBACZ:  Pięć formatów TVN Grupa Discovery w aplikacji insbay

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x