REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Michele Morrone zachęca do nagrywania video dla bliskich

Michele Morrone / fot. Radio ZET YouTube

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Z okazji przekroczenia 3 milionów wyświetleń utworu „Hard For Me” Michele Morrone rozpoczyna akcję na Tik Toku / Instagramie i zachęca do oznaczania osób, za którymi szczególnie tęsknimy w czasie izolacji.

„To dla nas wszystkich bardzo ciężki czas. Chciałbym aby każdy z nas podarował pozytywną iskierkę drugiej osobie i przypomniał jak bardzo za nim tęskni. To może być przyjaciółka / przyjaciel, mama, babcia, dziadek, druga połówka – ktokolwiek. Czyńmy dobro, które teraz jest nam szczególnie potrzebne”. Zasady działania są proste: film należy nagrać na podkładzie „Hard For Me” korzystając z Spotify lub Tik Toka oraz oznaczyć bliską nam osobę oraz Michele i Agora Muzyka. Najciekawsze propozycje artysta zmieści na swoim instagramie.

„Hard For Me” – to trzeci singiel z debiutanckiego albumu Michele Morrone oraz jeden z najpopularniejszych utworów z albumu „Dark Room”. Utwór szybko zyskał uznanie i znalazł się na You Tubowej karcie na czasie pomimo braku teledysku, Michele napisał ją dla swojej byłej żony i matki jego dzieci o czym wielokrotnie powtarza w wywiadach i opowiadał podczas pierwszego koncertu, który odbył się w Warszawie.

Michele Morrone wszedł na Polski rynek i do świadomości Polaków z impetem. Pojawił się właściwie z dnia na dzień. Początkowo poznaliśmy go jako aktora filmu „365 dni”. Ale dopiero kiedy nagrał świetnie przyjęty album zatytułowany „Dark Room”, zaskoczył wszystkich i dał się poznać jako wokalista. Jego pierwszy singiel „Feel It” przekroczył 11 milionów wyświetleń. Premiera albumu „Dark Room” Michele Morrone, to jedna z bardziej hucznych premier tego roku.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google