Przejdź do treści

Michał Szpak został nowym ambasadorem marki Pantene

Michał Szpak Pantene
Michał Szpak, fot. Michał Baranowski/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Charyzmatyczny artysta Michał Szpak został nowym ambasadorem marki Pantene. Konferencja prasowa, z udziałem artysty, odbyła się w warszawskim Ufficio Primo, a poprowadziła ją Dorota Wellman. „Trzeba mieć siłę, żeby być innym, ale warto” – to hasło kampanii reklamowej z udziałem Michała Szpaka.

Warto dodać, że Michał Szpak jest pierwszym w polskiej historii marki Pantene mężczyzną, który został jej ambasadorem. Nowa kampania #SiłaWłosów mówi o tym, jak ważną rolę w życiu każdego z nas odgrywają włosy. To one są właśnie jednym z głównych sposobów na określenie naszej tożsamości, wyrażania tego, kim jesteśmy i jak chcemy być postrzegani. Kiedy włosy spełniają nasze oczekiwania, stają się źródłem naszej wewnętrznej siły.

„Misją marki jest wspieranie każdego w wyrażaniu siebie poprzez włosy. Michał Szpak jest niesamowity i sam w sobie uosabia to, co my chcemy powiedzieć wszystkim ludziom w Polsce, nie tylko kobietom. „Trzeba mieć siłę, żeby być innym, ale warto” – to jest hasło, które wspieramy całym sercem i wierzymy, że mamy produkty, które w tym pomogą. Od lat badamy włosy, nie tylko samą ich strukturę, ale także to, jak ważną rolę odgrywają w życiu każdego z nas.

Dlatego pragniemy, aby jak najwięcej ludzi każdego dnia mogło czerpać siłę ze swoich pięknych włosów. Chcieliśmy zrobić kampanię, która o tym powie i która będzie zupełnie inna, od tego, co do tej pory robiliśmy – nie tylko skoncentrowana na produkcie ale też na sile jaką każdemu z nas dają piękne i zadbane włosy” – powiedziała Justyna Ignasiak-Kretowicz, Communication Director Central Europe Beauty Care w Procter & Gamble, do którego należy marka Pantene.

I dodała: „Ambasadorem naszej marki musiał zostać ktoś, dla kogo włosy są ważne i kto o nie dba. Dla Michała Szpaka włosy są częścią jego osobowości zarówno w życiu codziennym, jak i na scenie. Nie szukaliśmy kogoś, kto będzie grał w naszej reklamie, chcieliśmy pokazać osobę, która sobą reprezentuje to, co my w danym momencie chcemy pokazać. A dziś chcemy powiedzieć – warto zawalczyć o włosy, warto powalczyć o siebie, jakikolwiek ten wybór będzie, my jesteśmy z wami”.

Michał Szpak ambasadorem Pantene

Michał Szpak od wielu lat może poszczycić się długimi, pięknymi, kręconymi włosami. Jak sam przyznaje, włosy to część jego wizerunku i nie zamierza ich ścinać. „Czuję się dumny, że biorę udział w tej kampanii. Moje włosy są moją siłą i pozwalają mi czuć się sobą. Mam nadzieję, że wszyscy, którzy obejrzą ten spot, dostrzegą, że porusza on ważny temat. To jest bardzo istotna kampania, która opowiada o czymś, z czym borykam się całe życie. „Trzeba mieć siłę, żeby być innym, ale warto”” – powiedział artysta.

Michał przyznał, że produktów marki Pantene używa od wielu lat. „W wieku 15-16 lat Pantene było pierwszym produktem, który pozwolił mi na uzyskanie takiego efektu włosów, o jakim marzyłem. To ciekawe, że życie zatoczyło takie koło i dziś mogę być ambasadorem produktów, które już dawno temu naprawdę dawały mi satysfakcję z używania. Przyznaję, że teraz jestem zachwycony serum, którego jestem twarzą” – dodał Michał Szpak.

Podczas konferencji dziennikarze oczywiście jako pierwsi mieli szansę zobaczyć spot reklamowy z udziałem Michała Szpaka. Zaprezentowano również nową linię produktów Pantene. Na zakończenie spotkania Michał Szpak wykonał dla zgromadzonych gości kilka swoich utworów.

Michał Szpak Pantene
Justyna Ignasiak-Kretowicz, Michał Szpak, fot. Michał Baranowski/AKPA
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx