Przejdź do treści

Michał Sieńkowski wraca z singlem „Na chwilę”

Michał Sieńkowski Na chwilę
Fot. kadr z teledysku Michał Sieńkowski - Na chwilę

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Na ten utwór słuchacze Michała Sieńkowskiego musieli długo czekać. Po kilkumiesięcznej przerwie wydawniczej wokalista i aktor wraca z premierowym singlem zatytułowanym „Na chwilę”. Od teraz fani artysty będą mieć więcej okazji do poznawania jego nowych piosenek! W tym roku Michał planuje dzielić się nimi zdecydowanie częściej niż dotychczas.

„Ta piosenka została napisana przeze mnie dość dawno, jak dobrze pamiętam, we wrześniu zeszłego roku, gdy byłem mocno przemęczony różnymi sytuacjami, które wtedy mnie spotkały i jedyne o czym wówczas marzyłem, to „złapać oddech” i „zapomnieć się na chwilę”, by móc wrócić do swojego stabilnego trybu życia. W wielkim skrócie, utwór „Na chwilę” jest moją fantazją o życiu, za którym bardzo tęsknię, i do którego chciałbym powrócić. Zapomnieć się ze swoją miłością, chociaż na moment” – opowiada Michał Sieńkowski.

„Na chwilę” jest idealną propozycją na playlistę, odtwarzaną podczas weekendowego wypadu za miasto. Lekkość melodii, analogowe brzmienia instrumentów i bujający rytm to najważniejsze elementy prezentowanego nagrania. Charakterystyczny, pełen ciepła i pozytywnego wyrazu wokal Michała wprawi każdego w dobry nastrój.

Teledysk do „Na chwilę” przenosi oglądającego we włoski klimat, jednak Włochy nie grają w nim pierwszych skrzypiec. Tym razem zauważyć można więcej zabawy techniką, licznymi formami, jak i ciekawymi efektami montażowymi, co nadaje całemu video dynamiki i oryginalności. Ale uwaga! – Scen z autem nie należy powtarzać we własnym zakresie – ostrzega autor.

Michał Sieńkowski – Na chwilę:


Dużą popularność przyniosła Michałowi rola Berkowskiego, jednego z głównych bohaterów hitowej produkcji grupy Abstrachuje – „Nieprzygotowani” (serial internetowy na platformie YouTube, 1,16 mln subskrybentów kanału). Rozpoznawalność muzyczną natomiast, zapewnił mu udział w projekcie „Co Jest Grane?!” (YouTube), w którym coverował viralowe utwory – często je parodiując.

Michał Sieńkowski jest także cenionym reżyserem teledysków, współpracował m.in. przy obrazach do „Jeszcze Będzie Pięknie” i „Dziewczyny Lubią Tańczyć” B.R.O oraz klipie „Ogień” Honoraty Skarbek. Równolegle realizuje się także jako twórca cyfrowy. Jego profil na TikToku obserwuje już blisko 100 tys. użytkowników.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx