Przejdź do treści

Michał Milowicz jako kapitan w grze World of Warships! Debiut polskiego okrętu ORP Grom!

Michał Milowicz World of Warships
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Wargaming informuje, że do World of Warships na PC dołącza znany aktor Michał Milowicz! Pojawia się on w grze jako polski kapitan okrętów. Na potrzeby współpracy poza wizerunkiem aktora, zostało nagranych ponad 200 komend głosowych z jego udziałem. Także wszyscy miłośnicy morskich potyczek i Michała Milowicza będą mogli spróbować swoich sił w wirtualnych bitwach okrętów z jego pomocą!

Nowi gracze w World of Warships otrzymają go rejestrując się do gry przy użyciu kodu „MILOWICZ” w zakładce „kod zaproszeniowy”. A zaprawione w bojach wilki morskie również nie zostaną z pustymi rękoma i nowy, polski kapitan Michał Milowicz dołączy do ich floty po wykonaniu specjalnej misji w grze.

„Współpraca z World of Warships to dla mnie ciekawe doświadczenie, wyzwanie, a zarazem zachęta, aby spróbować swoich sił w nowym projekcie. Historia, a szczególnie tematyka wojenna zawsze mnie interesowała, a najbardziej fascynujące były bitwy morskie” – argumentuje swój udział w projekcie Michał Milowicz.

Odnośnie procesu nagrań do gry wideo aktor dodaje, iż „nagranie setek komend o zróżnicowanym napięciu energetycznym oraz zmiennej akcentacji jest czasochłonne, wymaga doświadczenia aktorskiego, pełnego skupienia i zaangażowania. Kiedy nagrywałem komendy, próbowałem sobie wyobrazić daną sytuację i rzetelnie oddać emocje jej towarzyszące. Bardzo jestem ciekaw jaki będzie odbiór graczy i mam nadzieję, że spełnię oczekiwania we mnie pokładane”.

Stream z udziałem Michała Milowicza na oficjalnym kanale Twitch World of Warships, odbędzie się 28 czerwca o godzinie 18:00. Będzie szansa zobaczyć nowego polskiego kapitana w akcji. Dodatkowo będzie można wygrać koszulki przygotowane specjalnie na okazję współpracy.

Michał Milowicz w World of Warships

Ale to nie wszystko, co przygotował Wargaming w tej aktualizacji dla polskich graczy! W najnowszej aktualizacji 12.5 udostępniono kolejny, historyczny polski okręt ORP Grom oraz bazujący na projektach Gdańsk. Grom wszedł do służby w 1937 i był jednym z najsilniejszych niszczycieli swojego okresu. Ochraniał i eskortował konwoje na wodach Wysp Brytyjskich i Morzu Północnym, Służył m.in. w kampanii norweskiej. Został zatopiony w walce w maju 1940.

Od teraz gracze World of Warships będą mogli oglądać jego wiernie oddany model 3D, dowiedzieć się o nim więcej oraz oczywiście poprowadzić ten historyczny okręt do boju. W grze debiutuje na jako niszczyciel VII poziomu i dostępny jest we wczesnym dostępie. Drugą jednostką jest Gdańsk, który to bazuje na różnych projektach polskich inżynierów z lat 30. Były one rozważane do produkcji, ale docelowo nie weszły w życie. Także gracze dowodząc Gdańskiem gracze będą mogli zapoznać się z kierunkiem rodzimej myśli inżynieryjnej okresu międzywojennego.

W nowej linii europejskich niszczycieli czeka jeszcze wiele innych, ciekawych jednostek. Aby Wykonując zadanie z nimi związane można zdobyć niszczyciel IX poziomu Jäger z permanentnym kamuflażem oraz kapitanem Felixem von Paarem. Ponadto, na graczy czeka świętowanie dnia niepodległości USA z wieloma wydarzeniami tematycznymi i Statuą Wolności jako kapitanem okrętu na czele. Dodatkowo pojawia się nowa przepustka bitewna z dniowymi I tygodniowymi nagrodami do odblokowania jak kontenery z mocnymi bonusami oraz kapitan z 12 punktami umiejętności.

Dodatki do WoW Legends

Natomiast w konsolowym World of Warships Legends pojawiają się floty! Gracze mogą dołączać lub tworzyć własne zgrupowania, wybierać ich dowódców i zastępców. Więcej opcji oznacza więcej możliwości i bonusów dla wszystkich członków danej floty jak pozyskiwanie kontenerów przez specjalną walutę dla flot – olej. Startuje również kampania związana z dniem niepodległości w USA. W klasycznym, 100-etapowym zadaniu można zdobyć nowy krążownik VIII poziomu – Tuluzę.

W tej aktualizacji witamy również kapitana Popeye oraz Bluto, którzy dołączają do gry jako skórki dla kapitanów amerykańskich (zmiana obejmuje komendy głosowe, wizerunek oraz efekty specjalne w grze) wraz z flagami i unikatowym kamuflażem na amerykański pancernik Colorado. Warto dodać, że World of Warships: Legends poza zwyczajowymi poprawkami i usprawnieniami, doczekało się ulepszeń w interfejsie użytkownika.

World of Warships na PC dostępne jest na Wargaming Game Center, Steam i Epic Games Store, a World of Warships: Legeds na konsolach PlayStation i Xbox.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx