Przejdź do treści

Michał Koterski trenuje MMA z Pawłem Nastulą

Michał Koterski i Paweł Nastula, fot. Baranowski/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Michał Koterski, dzięki gościnności Pawła Nastuli, a pod okiem osobistego trenera i jednocześnie zawodnika MMA, Damiana Majewskiego pracuje nad zrzuceniem nadprogramowych kilogramów.

„Do roli Edwarda Gierka przytyłem prawie dwadzieścia kilo. Na początku czułem dyskomfort psychiczny bardziej niż fizyczny. Miałem problem, żeby na przykład zawiązać sznurowadła. Czułem ciężar, oczywiście. Presja producentów filmu też była duża. Miałem fizycznie wyglądać jak Gierek. Na szczęście wiedziałem, że to stan przejściowy. Niedawno zacząłem mozolną pracę nad zrzuceniem tej nadwyżki. Pod okiem Pawła Nastuli i Damiana Majewskiego przygotowuję się do nowej roli” – mówi Michał Koterski i dodaje: „A przy okazji pomyślałem, że mogę zrobić coś dobrego”.

Michał Koterski i Paweł Nastula, fot. Baranowski/AKPA

Michał Koterski postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym i dołączył do kampanii WOŚP „Rzeczy od serca”, w której znani i lubiani przekazują cenne przedmioty na aukcje. „Postanowiłem przeznaczyć na aukcję charytatywną trening mieszanych sztuk walki z naszą trójką, ze mną, Pawłem i Damianem. Aukcje internetowe WOŚP to, co roku, ważny element sukcesu inicjatywy Jurka Owsiaka. Zapraszam z początkiem grudnia do licytowania na www.rzeczyodserca.pl oraz www.aukcje.wosp.org.pl” – zachęca Michał Koterski.

Michał Koterski i Damian Majewski, fot. Baranowski/AKPA
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx