Przejdź do treści

MEGOGO i CAVEMMA ogłosili współpracę!

Megogo CAVEMMA
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Serwis MEGOGO został wyłącznym nadawcą walk CAVEMMA w Polsce, a także w Ukrainie, Rumunii, Kazachstanie i innych krajach.

Już 1 marca na gali CAVEMMA 4: Blood Circle w Jastrzębiu-Zdroju w klatce pojawi się plejada zawodników znanych z występów w UFC, Bellatorze, KSW i wielu innych czołowych federacjach MMA z całego świata. Ogłoszenia walk CAVEMMA i MEGOGO ma publikować w kolejnych dniach w mediach społecznościowych.

„W związku z pozyskaniem naszego nowego partnera medialnego, z tak silną pozycją na wielu rynkach, wierzę w mocne zaznaczenie na nich naszej obecności. Wspólne plany rozwoju CAVEMMA oraz MEGOGO wybiegają w przyszłość, a długofalowa współpraca to gwarancja stałego podnoszenia zarówno jakości sportowej jak i początek budowania pozycji CAVEMMA nie tylko na rynku rodzimym, ale i międzynarodowym” – Marcin Dyga, właściciel CAVEMMA.

„Jeszcze nie zakończyliśmy rozgrzewać fanów sportu za pomocą piłki nożnej w ramach Pucharu Narodów Afryki, a już możemy się cieszyć z kolejnego wydarzenia sportowego, jakie trafi na MEGOGO. Sporty walki są niezwykle popularne w naszym kraju. Dlatego cieszymy się, że pokażemy najnowsze zawody CAVEMMA. Będziemy też promować imprezę w całym regionie,gdzie mamy prawa do transmisji” – twierdzi Artur Pacuła, CEO MEGOGO Polska.

Szczegóły dotyczące modelu dystrybucji, ceny oraz pełna lista krajów do transmisji MEGOGO ogłosi w późniejszym terminie.

CAVEMMA – Co to za federacja? Kto walczy?

CAVEMMA to wywodząca się ze Śląska organizacja promująca walki na zasadach MMA. Jej pierwsze 3 gale zostały entuzjastycznie przyjęte na polskim rynku, dla którego klatka CAVEMMA stała się neutralnym miejscem konfrontacji zawodników związanych długotrwałymi kontraktami ze starszymi federacjami jak KSW, FEN, Babilon MMA czy Armia Fight Night.

Na dotychczasowych eventach organizowanych przez CAVEMMA występowali zawodnicy znani z walk w międzynarodowych federacjach takich jak UFC, Bellator, ONE Championship czy Oktagon MMA. Do najbardziej rozpoznawalnych gwiazd MMA, które mają za sobą występ w klatce CAVEMMA, zaliczają się: Michał „Wampir” Pasternak, Artur „Kornik” Sowiński, Albert Odzimkowski, Tomasz Jakubiec, Jason „The Assassin” Radcliffe, Adam Kowalski czy Kamil „Bomba” Łebkowski.

W ciągu niespełna dwuletniej obecności na polskim rynku CAVEMMA przyłożyło się także do wypromowania niepokonanych fighterów takich jak Wiktor Zalewski, Dawid Kuczmarski, Filip Szostak, Przemysław Kowalczyk czy Wojciech Demczur, którzy z powodzeniem walczą i wygrywają na terenie całej Polski.

twitter.com/CAVEMMAPoland
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx