REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Meg Ryan i David Duchovny w trailerze „What Happens Later”

Meg Ryan David Duchovny
Meg Ryan i David Duchovny, fot. kadr z filmu "What Happens Later"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W sieci ukazał się trailer nowej komedii romantycznej „What Happens Later” w reżyserii Meg Ryan, która również występuje w niej w głównej roli obok Davida Duchovnego.

Meg Ryan i David Duchovny jako para dawnych kochanków w komedii romantycznej „What Happens Later”. Na kanale Bleecker Street w serwisie YouTube ukazał się trailer nowego filmu w reżyserii Meg Ryan.

61-latka znana z takich filmów jak „Kiedy Harry poznał Sally”, „Bezsenność w Seattle” czy „Kiedy mężczyzna kocha kobietę” oraz 63-latek znany z seriali „Z Archiwum X” czy „Californication” wcielają się w byłą parę (Willa i Bill), która niespodziewanie spotyka się na lotnisku po kilkudziesięciu latach rozłąki.

Film „What Happens Later” oparto na sztuce Stevena Dietza zatytułowanej „Shooting Star”. Za scenariusz odpowiadają Steven Dietz, Meg Ryan i dramaturg Kirk Lynn.

Meg Ryan i David Duchovny razem na planie zdjęciowym

David Duchovny w przeszłości wystąpił w kilku komediowych filmach. Jednym z bardziej znanych jest produkcja z 2000 roku zatytułowana „Evolution”. Tam zagrał główną rolę obok Orlando Jonesa, Seana Williama Scotta i Julianne Moore. Jest to komedia science-fiction o grupie naukowców walczących z obcym organizmem ewoluującym w zastraszającym tempie.

Duchovny występował również w innych filmach, w których elementy komedii były obecne. Jest to m.in. romans z 2000 roku „Wróć do mnie” w reżyserii Bonnie Hunt.

Meg Ryan natomiast swoją karierę zbudowała w latach 90. XX wieku na komediach romantycznych. Jej ostatnim filmem w roli reżyserki jest „Ithaca” z 2015 roku.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx