REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Matt Dusk prezentuje drugi singiel z nadchodzącej płyty i zaprasza na koncert live

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Matt Dusk zaprezentował drugi singiel pt. „Summer Wind” z nadchodzącej płyty i zaprasza na koncert live, który odbędzie się w najbliższą niedzielę o 20:00.

Matt o singlu „Summer Wind„: „Myśląc o teledysku do tej piosenki chciałem zrobić coś innego niż to, co robiliśmy do tej pory. „Summer Wind”, jak zresztą cały album, przenosi nas w czasie do epoki, w której utwór został pierwotnie napisany i wydany. Chciałem aby teledysk nawiązywał do kreskówek, które w tamtych czasach – tak jak ta muzyka – towarzyszyły mi w dorastaniu. Ma on wywoływać emocje, które odczuwamy podczas oglądania „Flintstonów” i innych animacji z połowy lat 60. Został celowo zaprojektowany tak, aby wyglądał, jakby powstał w 1966 roku, podobnie jak piosenka, która go zainspirowała. Mam nadzieję, że ludzie wczują się w klimat tamtych lat, gdy zobaczą wideo i usłyszą nagranie. Podoba mi się pomysł tworzenia nowej sztuki inspirowanej nostalgią i myślę, że ją zrealizowaliśmy”.

Matt Dusk – Summer Wind:

Matt Dusk – Summer Wind

Już niebawem Matt Dusk zabierze nas w podróż do czasów, w których u szczytu popularności był jego idol Frank Sinatra. W czasy elegancji i zmysłowości, zadymionych klubów Las Vegas z lat 60-tych, gdy na listach przebojów królowały dzisiejsze standardy – „Come Fly With Me”, „I’ve Got You Under My Skin”, czy „Fly Me To The Moon”. Nowy album wokalisty „Sinatra with Matt Dusk” ukaże się 9 października 2020 roku.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx