Matt Dusk i Natalia Kukulska we wspólnym utworze „One Note Samba”

Matt Dusk Natalia Kukulska
Fot. mat. prasowy

Piosenka „One Note Samba/Samba Na Jedną Nutę” to zapowiedź albumu „Sinatra with Matt Dusk Vol.2”. Jest to kontynuacja świetnie przyjętego albumu „Sinatra with Matt Dusk”, który uzyskał status złotej płyty. Promowały go takie single jak „My Way/Szczęście jest we mnie” i „Learnin’ the Blues/Już wiesz co to blues”!

Matt Dusk o najnowszym singlu i współpracy z Natalią Kukulską: – Pierwszy raz usłyszałem głos Natalii za sprawą mojej żony wiele lat temu, ale pomysł nawiązania z nią współpracy podsunął mi mój przyjaciel dopiero niedawno. Zobaczyłem jej wykonanie podobnej piosenki z moim przyjacielem Kubą Badachem na festiwalu Wodecki Twist i byłem pod ogromnym wrażeniem. Jako fan Bossa Novy odkryłem polską wersję One Note Samba ze słowami autorstwa Jonasza Kofty zaśpiewaną przez Hannę Banaszak. Wtedy w mojej głowie pojawił się pomysł na dwujęzyczną wersję. W niej głos Natalii Kukulskiej pasowałby idealnie ze względu na jej piękny ton i ogromną artystyczną skalę.

Matt Dusk to dobrze znany kanadyjski wokalista. Od lat czaruje swoimi jazzowo-swingującymi hitami pochodzącymi z kilku złotych i platynowych albumów. Doświadczony wokalista, fantastyczny showman ze świetnym poczuciem humoru i zakochany w Polsce (ze wzajemnością!) artysta. Laureat wielu nagród w tym Diamentu Trójki i Róż Gali 2016 w kategorii muzyka. W Polsce Matt Dusk ma na koncie współpracę z wieloma wybitnymi artystami. Są to między innymi Margaret (wspólny album „Two Of Us”), Sanah, Kuba Badach, Rafał Brzozowski czy Aga Zayran.

Matt Dusk i Natalia Kukulska

Do grona artystów, których Matt Dusk zaprosił do współpracy dołączyła również Natalia Kukulska, jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich piosenkarek. Autorka tekstów i współautorka muzyki, która na swoim koncie ma wiele złotych, platynowych, a nawet multiplatynowych wyróżnień. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już w wieku 7 lat. Jej dziecięce albumy sprzedały się w ponad dwóch milionach egzemplarzy, zdobywając pierwszą Platynową Płytę w historii polskiej muzyki.

ZOBACZ:  Dziś premiera albumu rapera Royce da 5'9'' - "The Allegory"
Matt Dusk & Natalia Kukulska – One Note Samba/Samba Na Jedną Nutę

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx