Mateusz Murański vs Paweł „Scarface” Bomba na HIGH League 5!

Murański Bomba HIGH League
Fot. mat. prasowy

Podczas HIGH League 5, która odbędzie się 10 grudnia w Łodzi, dojdzie do walki między dwoma zadymiarzami – Mateuszem Murańskim a Pawłem Bombą.

Mateusz Murański przebojem wdarł się do świata freak-fightów. To zawdzięcza przede wszystkim konfliktowi z Arkadiuszem Tańculą, swoim dawnym przyjacielem z serialu „Lombard. Życie pod zastaw” Telewizji Puls. Aktualnie Murański w pełni skupia się na walkach.

W MMA Murański stoczył dotychczas sześć starć, z czego triumfował w czterech z nich. Pokonywał Artura „Epic Cheat Meala” Syca, Norberta „Warszawskiego Dresika” Janeckiego, Marcina „Mielonidasa” Makowskiego i znanego z HIGH League Alana „Alanika” Kwiecińskiego. Dwukrotnie pokonywał go Arkadiusz Tańcula.

Walka streamerów na HIGH League 5. Dawid „Diables” Porwisiak vs Paweł „Leh” Lehmann w karcie

Poza tym “Muran” ma na swoim koncie dwie walki na zasadach boksu. Ponosił porażki, jednak nie ma powodów do wstydu. Przegrywał z Kasjuszem „Don Kasjem” Życińskim i doświadczonym zawodnikiem MMA, Vasem „Psycho” Bakoceviciem.

Mateusz Murański to nie tylko mocny zawodnik o wielkim sercu do walki, ale również słynny zadymiarz. Można być pewnym, że podczas konferencji i programów z jego udziałem temperatura wzrośnie!

Murański vs Bomba na HIGH League 5

Konkurentem “Murana” będzie doskonale znany fanom HIGH League Paweł Bomba. “Scarface” póki co nie miał szczęścia w klatce i przegrywał z Mateuszem “Tarzanem” Leśniakiem i Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem. Nie boi się wyzwań i wyjdzie do pojedynku ze znacznie bardziej doświadczonym konkurentem. Trójmiejski prawnik-zadymiarz z pewnością nieraz zirytuje swojego konkurenta. Temperatura wzrośnie!

Walka odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Przypomnijmy, że pierwsza konferencja przed galą HIGH League 5 odbędzie się już w poniedziałek, 14 listopada, o godz. 20:00, w DoubleTree by Hilton Hotel w Łodzi (ul. Łąkowa 29). Podczas konferencji zaprezentują się wszyscy uczestnicy imprezy. Ogłoszona zostanie również pełna karta walk. Nie zabraknie niespodzianek. Transmisja dostępna będzie za darmo na YouTubie.

ZOBACZ:  Roberto Soldić zbił na kwaśne jabłko Michała Materlę! KSW 56

Podczas HIGH League 5 wystąpią m.in. raper i streetfighter, Alberto Simao, którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł “Tybori” Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu.

W jednym z głównych starć gali skonfrontują się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Agata “Fagata” Fąk, czyli najpopularniejsze polskie influencerki. Natomiast w hitowym, sportowym starciu, zmierzą się medalista olimpijski w zapasach, Damian Janikowski, oraz czołowy polski kickbokser, Mateusz “Don Diego” Kubiszyn. W boksie w małych rękawicach przekonamy się co potrafią streamerzy – Dawid “Diables” Porwisiak i Paweł “Leh” Lehmann. W starciu pań zmierzą się Maja Staśko i Maria “Masza” Graczykowska.

Poza tym ogłoszono kolejne występy ojca Denisa Załęckiego, Dawida, popularnego i lubianego streamera, Macieja “Zonego” Zoniuka, oraz gwiazdy “Warsaw Shore”, Przemysława “Sequento” Skulskiego.

HIGH League 5 – karta walk:

Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Agata “Fagata” Fąk
Alberto Simao vs Paweł “Tybori” Tyburski
Damian Janikowski vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Mateusz “Muran” Murański vs Paweł “Scarface” Bomba
Maja Staśko vs Maria “Masza” Graczykowska
Maciej “Zony” Zoniuk vs TBA
Dawid “Diables” Porwisiak vs Paweł “Leh” Lehmann
Dawid “Crazy” Załęcki vs TBA
Przemysław “Sequento” Skulski vs TBA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx