Przejdź do treści

Mateusz Kaniowski w High League! Poprowadzi „Rundki” i II konferencję High League 3

Mateusz Kaniowski High League
Mateusz Kaniowski, fot. High League

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Mateusz Kaniowski podpisał umowę z High League! Znany polski dziennikarz zadebiutuje w organizacji już przed trzecią galą, która odbędzie się 4 czerwca w Ergo Arenie.

Mateusz Kaniowski praktycznie od początku freak-fightowych organizacji w Polsce jest z nimi związany. Teraz zasili dziennikarską część High League, z którym związał się dłuższą umową. Kaniowski po raz pierwszy w historii poprowadzi konferencję przed galą. W roli prowadzącego zadebiutuje już 30 maja podczas II konferencji przed High League 3. Wydarzenie odbędzie się w ATM Studio przy ul. Wał Miedzeszyński 384 w Warszawie. Ograniczona pula biletów na wydarzenie jest już dostępna w serwisie Eventim.pl!

Będzie to ostatnia okazja, żeby zobaczyć w Warszawie gwiazdy High League. Po raz pierwszy szerszej publiczności pokażą się Alan “Alanik” Kwieciński i Dawid “Crazy” Załęcki, którzy stoczą emocjonujący pojedynek na dynamicznych zasadach K-1 w małych rękawicach (piąstkówkach).

Mateusz Kaniowski w High League

Zanim jednak Kaniowski poprowadzi konferencję, to zadebiutuje przed publicznością High League w piątek, 27 maja, o godz. 20:00. Poprowadzi wtedy program Rundki, w którym skonfrontują się główne gwiazdy gali, Alberto Simao i Marcin Dubiel! Naprzeciw siebie usiądą raper i streetfighter oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube’a.

Gala High League 3 odbędzie się 4 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie. Bilety w cenie od 99 zł są jeszcze dostępne w serwisie Eventim.pl. Poza Alberto i Dubielem w prawdziwym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert „Robur WK” Orzechowski i Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika, a w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela „Lil Masti” Bogusz i Zusje Astafiewa. Dozwolone będą uderzenia głową!

High League 3 – karta walk:

Alberto Simao vs Marcin Dubiel
Robert „Robur WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika
Boks birmański: Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa
Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn
Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Paweł „Scarface” Bomba
Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs Alan „Alan Człowieku” Godziński

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx