REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Masego wydał wyczekiwany drugi album

Masego drugi album
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Multiinstrumentalista, twórca jazzu, hip hopu i r’n’b może pochwalić się już ponad dwoma miliardami streamów. Jego drugie wydawnictwo (nazwane po prostu „Masego”) ma szansę znacznie pomnożyć ten wynik.

Masego debiutował w 2018 roku albumem „Lady Lady” z przebojem „Tadow”. Utwór pokrył się platyną w USA, diamentem w Brazylii oraz złotem w Meksyku. Wersja deluxe EP-ki „Studying Abroad: Extended Stay” zdobyła nominację do nagrody Grammy i zawiera złoty hit „Mystery Lady” z Donem Toliverem. Artysta promował ostatnią EP-kę podczas trasy po Europie. W pierwszej połowie grudnia dwukrotnie wystąpił w Polsce: w Warszawie oraz Poznaniu. 12 marca rozpocznie kolejną trasę „You Never Visit Me Tour” w Ameryce Północnej.

– Jestem bardzo wdzięczny za tę podróż. Moja pasja przerodziła się w pracę – mówi artysta. – Miałem wszystkie te rzeczy, których niby potrzeba, aby czuć się spełnionym, ale wcale tak nie było. Musiałem ponownie przeanalizować wiele rzeczy. W końcu zrozumiałem, że nie mogę żyć w ten sposób, nie mogę pozostać w tym miejscu. Musiałem ruszyć naprzód.

To właśnie ten wielki krok dokumentuje jego najnowszy album. „Masego” jest dziełem artysty, który stale się rozwija. Studiuje muzykę i pielęgnuje własne rzemiosło, łącząc wiedzę z intuicją i humorem. Muzyk zaprosił do współpracy wyjątkowe grono – są tu tacy twórcy jak Kelvin Wootan, Louie Lastic, Richie Souf, Monte Booker, WaveIQ i Rocaine.

Pierwsze trzy single z albumu – „Two Sides (I’m So Gemini)”, „You Never Visit Me” i „Say You Want Me” – zgromadziły łącznie ponad 15 milionów streamów.

Masego – Two Side:

Tracklista albumu:

 1. Black Anime
 2. Sax 5th Avenue
 3. What You Wanna Try
 4. Afraid of Water
 5. Down In The Dumps
 6. You Play With My Heart
 7. Remembering Sundays
 8. Who Cares Anyway
 9. Bye Bye My Love
 10. Say You Want Me
 11. Two Sides (I’m So Gemini)
 12. You Never Visit Me
 13. In Style
 14. Eternal Sunshine (Firepit)
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx