Martina M chce być i mieć!

Fot. kadr z teledysku Martina M - Chcę być

OBSERWUJ NAS:

Martyna Matwiejczuk, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko artystki współpracowała z takimi artystami jak Sokół i Pono, SoDrumatic, Pjus, LOAA oraz Ten Typ Mes, z którym odbyła trasę koncertową jako oficjalny support. Teraz ukazał się jej nowy singiel “Chcę być”.

– Mam wrażenie że dorastając w Polsce na każdym kroku słyszymy hasło „mieć czy być”. Tak jakby zarabianie dużych pieniędzy wykluczało samorealizację, bo przecież dla jednych pieniądze to zło, a dla drugich spełnianie marzeń to dziecinna fanaberia. Moim zdaniem tylko zajawka sprawia że idziesz zawsze po więcej, przekraczasz swoje granice. Jak dla mnie zarówno skupienie na hajsie jak i pogarda dla pieniędzy kończą się tym samym: frustracją i rozgoryczeniem. Więc idźmy po swoje marzenia i po swój hajs – mówi Martina.

Martina M ma na koncie wydaną w 2011 roku EPkę „Extended Play” produkowaną przez Czarnego HiFi oraz debiutancką płytę „Prozopopeja” inspirowaną 3 letnim pobytem w Wielkiej Brytanii. W grudniu 2020 roku ukazał się utwór„Tylko Komfort”.

– Potrzebowałam trochę czasu żeby odnaleźć swój kierunek. Dzisiaj moja muzyka to urban-pop, czyli pop inspirowany miejskim brzmieniem, rapem, r’n’b, muzyką elektroniczną, zwłaszcza francuską. Tak naprawdę wróciłam do korzeni ale w świeżym wydaniu. Sama piszę teksty, komponuję sama lub wraz z producentami. Mam nadzieję, że nowe single Wam się spodobają – dodaje Martina.

Martina M – Chcę być (prod. Faded Dollars):

Martina M – Chcę być (prod. Faded Dollars)
ZOBACZ:  Avi x Louis Villain & Bonson - Jak mam żyć? Zobacz teledysk!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x