Marta Żmuda Trzebiatowska robi zastrzyk krowie na planie serialu “Blondynka”

Marta Żmuda Trzebiatowska, fot. Podlewski/AKPA

OBSERWUJ NAS:

Trwają zdjęcia do kolejnej, 9. już transzy serialu “Blondynka” z Martą Żmudą Trzebiatowską. Etatowa aktorka warszawskiego Teatru Kwadrat zastąpiła w ubiegłym roku Natalię Rybicką i została czwartą tytułową blondynką.

Ekipa serialu od kilku dni realizuje zdjęcia w malowniczym Supraślu i okolicach, który pełni rolę serialowych Majaków, prowincjonalnego miasteczka, w którym życie toczy się niespiesznym rytmem, a jego mieszkańcy potrafią bawić, wzruszać, rozczulać i złościć. “Dzisiaj mamy do zagrania wcale nie łatwą scenę, ale zarówno zwierzęta, jak i aktorzy całkiem nieźle sobie radzą. W najnowszym sezonie zapraszamy widzów na spotkanie z ulubionymi bohaterami. Po raz kolejny wójt Traczyk wpadnie na szatański pomysł, dzięki któremu zechce zachować nieśmiertelność, a mieszkańcy Majaków zjednoczą przeciwko niemu siły” – przyznał reżyser “Blondynki” Mirosław Gronowski.

Marta Żmuda Trzebiatowska, Grzegorz Małecki, fot. Podlewski/AKPA

Wtorkowy dzień pracy rozpoczął się od zdjęć w oborze Wiszniewskiej (Teresa Filarska) i tam też się skończył. Rezolutna właścicielka trzech krów – Azji, Europy i Afryki po raz kolejny może liczyć na pomoc pani weterynarz. W poprzednim sezonie Sylwia ratowała z rzeźni Europę, w tym sezonie zostanie matką chrzestną. A dokładnie z pomocą Dawida (Grzegorz Małecki) będzie inseminować krowy. Wśród rekwizytów pojawiły się m.in. torba weterynaryjna, tubka inseminacyjna, zagłębnik do inseminacji i rękaw weterynaryjny, tak by scena kręcona przy wsparciu lekarza weterynarii Michała Banasiaka, wyglądała na wiarygodną. “Moi dziadkowie mieli dom na wsi, gdzie hodowali domowe ptactwo, mieli świnie, konie i krowy. I muszę przyznać, że te ostatnie budziły we mnie wielki lęk. Wszystko zmieniło się po rozmowach ze specjalistami. Dziś wiem, że krowy to niezwykłe zwierzęta, które czują ludzkie emocje, jeśli ja jestem spokojna, one odpowiadają tym samym. W tym sezonie pojawi się cały zwierzyniec – psy, koty, a nawet pyton” – mówi Marta Żmuda Trzebiatowska.

Marta Żmuda Trzebiatowska, Mirosław Gronowski, fot. Podlewski/AKPA

Dawid, który w finałowym odcinku 8 sezonu uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu będzie miał sporo do naprawienia w relacjach z żoną. Czy Sylwia wybaczy mu romans z Martą (Aneta Todorczuk)? A może Jurek (Kamil Kula) zechce wykorzystać napiętą sytuację między małżonkami i jeszcze bardziej zbliży się do Sylwii? Na to widzowie będą musieli poczekać aż do grudnia.

ZOBACZ:  "Pinokio" Matteo Garrone już dostępny w Premium VOD
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x