Przejdź do treści

Marta Krupa debiutuje tanecznym singlem „Call Me”!

Marta Krupa Call Me
Marta Krupa, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

20 października ukazał się debiutancki singiel Marty Krupy – polsko-amerykańskiej wokalistki, autorki tekstów i popularnej modelki. Muzykę skomponował Tomek Lubert, a tekst utworu napisała Marta Krupa i Christiana Loren.

Marta Krupa urodziła się i dorastała w Chicago w USA. Muzyka jest jej największą życiową pasją. Już od wczesnego dzieciństwa Marta wiedziała, że scena to jej miejsce. Swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła w wieku 18 lat jako modelka występując na okładkach wielu światowych magazynów związanych z modą, urodą i podróżami. Zagrała też w amerykańskim thrillerze pod tytułem „You Can’t Have It”. Także w Polsce miała swoje „pięć minut” – wzięła udział w „Tańcu z Gwiazdami” w sezonie na przełomie 2010/2011 roku.

Marta jest spokojną, pełną ciepła osobą. Jej wielkim wyzwaniem i celem jest wspieranie kobiet i dodawanie im siły w osiąganiu samorealizacji zawodowej i prywatnej. Robi to jako mówca motywacyjny i mentor.

Ma za sobą osobiste doświadczenia, które nauczyły ją walki o siebie i dążenia do wyznaczonych celów na własną rękę. Jej motto to „nigdy nie jest za późno, żeby zacząć wszystko od nowa”. Marta jest wielką przyjaciółką zwierząt. Działa charytatywnie w organizacji ratującej zwierzaki w Stanach „Angels For Animal Rescue”, także w Polsce wspiera schroniska dla zwierząt pracując jako wolontariuszka i ambasadorka na rzecz „Psierocińca”.

Jest właścicielką dwóch uroczych, adoptowanych psiaków Moodie i Maelie. Wielką pasją Marty jest sport. Niemal każdego dnia poświęca czas na ćwiczenie, bieganie, tenis i taniec. Uwielbia gotować. Obecnie mieszka w Polsce, w okolicach Warszawy, jednak dużo podróżuje za ocean odwiedzając rodzinę i przyjaciół.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx