Przejdź do treści

Marta Bijan powraca z nowym singlem „Lato smakuje”!

Fot. kadr z teledysku Marta Bijan - Lato smakuje

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Nowy numer Marty Bijan pod tytułem „Lato smakuje” jest pierwszym od ponad dwóch lat wydanym przez artystkę autorskim utworem. Wraz z premierą piosenki, w sieci pojawił się klip, będący owocem współpracy wokalistki z Tomkiem Janusem, odpowiadającym za reżyserię oraz Tomkiem Wilczyńskim – autorem zdjęć.

„Lato smakuje” jest duszną opowieścią o niedoczekaniu. O lecie, które powinno smakować słońcem, a smakuje szaleństwem, brakiem powietrza i bezmierną tęsknotą.

Marta Bijan – Lato smakuje. Zobacz teledysk:

Marta Bijan – Lato smakuje

Autorką tekstu i muzyki do ,,Lato smakuje” jest sama Marta Bijan, natomiast za produkcję muzyczną utworu odpowiada Haldor Grunberg, mający na swoim koncie współpracę z zespołami Mentor, Me And That Men czy grupą Behemoth. Połączenie ich dwóch odmiennych światów wyznaczyło zupełnie nowy kierunek w muzycznej twórczości artystki – jest jeszcze bardziej mroczny i poetycki.

Marta Bijan zadebiutowała na rynku muzycznym wydając w 2018 roku album pt. „Melancholia”. Jednym z singli był wówczas utwór „Mówiłeś”, który w niespełna trzy miesiące po premierze osiągnął status Złotej Płyty.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx