REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Marka MK Cafe została partnerem zaplecza Ligi Mistrzów Świata

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Krispol 1. Liga mężczyzn zyskała kolejnego partnera, który pomoże w dalszym dynamicznym rozwoju tych rozgrywek.

– Cieszę się, że kolejna firma dostrzegła potencjał drzemiący w Krispol 1. Lidze mężczyzn – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Zaplecze PlusLigi stale podnosi swój poziom sportowy i organizacyjny, mamy transmisje w Telewizji Polsat, spójny plan marketingowy. To przyciąga nowych sponsorów i partnerów i pozwala z dużym optymizmem patrzeć w przyszłość. Bardzo dziękuję firmie Strauss Cafe Poland, właścicielowi marki MK Cafe, że dołączył do grona naszej siatkarskiej rodziny.

Umowa z firmą Strauss Cafe Poland, właścicielem marki MK Cafe, została podpisana na rok.

Patrząc jak rozwija się polska siatkówka możemy stwierdzić, że z każdym rokiem staje się coraz bardziej profesjonalna. A profesjonalna siatkówka potrzebuje profesjonalnego wsparcia również od firm kawowych. MK Cafe Professional oferująca kompleksowe rozwiązania kawowe do biur i hoteli (kawa, automatyczne ekspresy do kawy, własny ogólnopolski serwis) z dużą przyjemnością będzie wspierała Krispol 1. Ligę mężczyzn i życzy wielu sportowych sukcesów wszystkim drużynom.

Strauss Cafe Poland to największy producent i jeden z największych dystrybutorów kawy w Polsce. Firma jest obecna na polskim rynku od 1991r.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google