Przejdź do treści

Mariusz Pudzianowski zgadza się na walkę z Piotrem Szeligą: „Zobaczysz co to znaczy prawdziwe MMA”

Mariusz Pudzianowski / fot. Mariusz Pudzianowski YouTube

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Mariusz Pudzianowski na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube opublikował materiał wideo, na którym odnosi się do słów Piotra Szeligi, który w wywiadzie dla MMA.pl wyznał, że byłby w stanie pokonać „Pudziana”.

– Portal taki MMA coś tam coś tam, Piotrek o walce z Mariuszem: Jakby mi siadł cios życia… Cholera, trzeba mieć szczęście troszkę. Jak się do tego odnieść moi drodzy? – zapytał widzów swojego kanału na YouTube Mariusz Pudzianowski.

– Płakać? Śmiać się? Dobrze, że dziennikarz ma poczucie humoru, oj chłopaki, oj chłopaki, dobrze, że za marzenia nie każą. Gdybym ja miał takie szczęście i grał w totka i ta jedna szansa właśnie była, to już bym był chyba milionerem. Ale nie mam szczęścia i muszę na wszystko ciężko pracować. Oj Piotrek, samo nic nie przyjdzie, zasuwaj zasuwaj. Jakbyś chciał sprawdzić na czym polega prawdziwe MMA… dobra Martin (Lewandowski) słuchaj, dobra, ale przegrany wychodzi z pustą ręką, bez żadnej gaży. Tak jak tutaj odpowiedziałeś (Szeliga), że mógłbyś dużo zyskać. Finansowo nie, a byś zobaczył co to znaczy prawdziwe MMA, a ja wiem co to znaczy wpierdol dostać i na czworakach wychodzić z klatki – powiedział Mariusz Pudzianowski.

Mariusz Pudzianowski vs Piotr Szeliga

Całe nagranie można obejrzeć poniżej:

Dziennikarzy znowu poniosło! Kolejny młodzik!
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx