Mariusz Pudzianowski vs Łukasz Jurkowski na KSW 61!

Mariusz Pudzianowski vs Łukasz Jurkowski
Fot. KSW

Walka dwóch weteranów organizacji KSW została już oficjalnie potwierdzona! Na gali KSW 61 Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim.

Łukasz Jurkowski w takich słowach skomentował ten pojedynek dla Polsatu Sport: „KSW wykonało do mnie telefon, czy jestem zainteresowany takim pojedynkiem. Nie ukrywajmy, pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim to jest pojedynek którego się nie odmawia. W zasadzie żaden zawodnik w zbliżonych kategoriach wagowych nie odmówiłby starcia z Mariuszem, więc robimy to”.

instagram.com/jurasmma

Mariusz Pudzianowski vs Łukasz Jurkowski

„Na następnej gali KSW 61 zmierzę się z Mariuszem Pudzianowskim, bezwzględnie legendą polskiego sportu. Są takie pojedynki, których się nie odmawia. Kołecki, Bedorf, Różal, Nastula to tylko niektóre nazwiska z którymi rywalizował w klatce KSW Pudzian. Teraz czas na mnie. Ta walka ma być i będzie wielkim show, nie szukajcie sportowo rankingowych akcentów. Usiądźcie wygodnie w fotelach i po prostu dobrze się bawcie. Tak, tak trenujemy z Mario na jednej macie w klubie WCA, choć mamy innych trenerów. Na czas przygotowań dogadaliśmy wymienność. Jesteśmy profesjonalistami, więc na czas pojedynku koleżeństwo odkładamy na bok. Obaj będziemy chcieli się ciężko znokautować. Taka praca. Jaram się trwającymi przygotowaniami, a zostało jeszcze 5 tygodni frajdy. Oby w zdrowiu. No i duży plus…nie muszę robić wagi” – napisał w mediach społecznościowych „Juras”.

Gala KSW 61 odbędzie się 5 czerwca w gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

ZOBACZ:  PSG - Manchester City 1:2 w półfinale Ligi Mistrzów. Anglicy bliżej finału!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx