REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Mariusz Pudzianowski ambasadorem polskich czołgów ciężkich w World of Tanks Blitz

Mariusz Pudzianowski World of Tanks
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Producenci World of Tanks Blitz z poinformowali o dwóch istotnych nowościach z punktu widzenia polskich odbiorców. W grze pojawiło się niedawno 5 nowych, polskich czołgów ciężkich. Ich ambasadorem został Mariusz Pudzianowski, polski zawodnik MMA (16-7, 11 KO) oraz 5-krotny mistrz świata Strongman.

Nowe czołgi są twarde, ciężko opancerzone, zdolne znokautować przeciwnika jednym uderzeniem. Podobnie jak niedawno zrobił to sam Mariusz Pudzianowski w ostatniej walce. W materiale wideo promującym współpracę widzimy naszego bohatera w nietypowej sytuacji treningu jogi, jednocześnie grając w grę i kierując potężnymi bestiami.

„Lubię World of Tanks Blitz za różnorodność gry. Jeśli chcę szybkiej zabawy to wybieram czołgi lekkie, które dają mi poczucie szybkości i dynamiczną rozgrywkę. Jeśli mam ochotę na taktykę to wtedy gram niszczycielem czołgów strzelając do wrogów z ukrycia albo idę w czołgi średnie i współpracuję z drużyną. A jeśli chcę poczuć się naprawdę potężnie to wsiadam do ciężkich czołgów, onieśmielających oponentów. Zdecydowanie nowe, ciężkie czołgi z Polski będą moim podstawowym wyborem i mam nadzieję, że zobaczę się z moimi fanami w bitwach World of Tanks Blitz!” – mówi Mariusz Pudzianowski.

Mariusz Pudzianowski i World of Tanks Blitz

Nowe czołgi oferują zróżnicowane podejście do rozgrywki. 40TP Habicha VI poziomu to dobre uszkodzenia i celność. Dzięki czemu jest przystosowany do oddawania celnych strzałów ze średniej i dużej odległości. Jego bliski kuzyn i kolejny czołg w drzewku technologicznym 45TP Habicha VII poziomu ma podobne cechy. Jest jednak bardziej opancerzony i lepszy w bliskim kontakcie z wrogiem. Na VIII poziomie 53 TP Markowskiego stanowi potrójne zagrożenie, oferując graczom dobry pancerz, duże opuszczenie działa i wysoką penetrację. Czyni go to doskonałym narzędziem do zadawania obrażeń. Tyszkiewicz IX poziomu może również narobić wiele szkód. Dowódcy powinni pamiętać o blokowaniu uszkodzeń swoimi wieżyczkami, aby utrzymać tę maszynę w walce. Na X poziomie 60TP Lewandowskiego jest najlepszym czołgiem ciężkim w nowej linii z naprawdę mocnym pancerzem i działem o wysokich uszkodzeniach. To czołg idealny do wymiany ognia podczas natarcia.

Polskie czołgi będą wyposażone w unikatowe zaopatrzenie dostępne tylko dla nich. Do wyboru mamy klasyczne polskie dania jak żurek i faworki zwiększające umiejętności załogi w bitwie. Ponadto nasze jednostki mogą używać pocisków wolframowych, ulepszonego prochu czy oleju przekładniowego zwiększające statystyki pojazdów w bitwie.

World of Tanks Blitz to jedna z najpopularniejszych gier wideo w Polsce i n świecie. Globalnie tytuł zanotował już ponad 170 000 000 instalacji. W Polsce przeszło 4 000 000 graczy spróbowało fenomenu mobilnych czołgów. Tytuł jest dostępny na wielu platformach sprzętowych i oferuje cross play (rozgrywkę między różnymi systemami i platformami) oraz cross save (korzystając z jednych danych do logowania można przenosić swoje postępy między różnymi systemami czy platformami).

Mariusz Pudzianowski World of Tanks
Fot. mat. prasowy
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx