Marissa z nowym singlem „Tonę” dołącza do Spotify Radar Polska!

Marissa Tonę
Marissa, fot. Zuza Sosnowska

Marissa to z pewnością jedna z najbardziej intrygujących młodych artystek. O swoim życiu prywatnym nie mówi zbyt wiele, jest za to czujną obserwatorką otaczającego ją świata. Swoje przemyślenia przelewa w piosenki, które zdobywają serca coraz liczniejszej rzeszy słuchaczy. Jej tytułowa piosenka z filmu “365 days” znalazła się na #2 światowego zestawienia Shazam – wyprzedził ją tylko Harry Styles! Utwór jest nadal chętnie słuchany w Europie, między innymi w Niemczech oraz Francji.

To nie koniec sukcesów na koncie Marissy – właśnie dołączyła do polskiej edycji programu Spotify RADAR. W ramach programu, Spotify wspiera młodych twórców w budowaniu kariery na platformie oraz promuje ich utwory w lokalnych kampaniach marketingowych.

W sieci zadebiutował właśnie nowy utwór Marissy „Tonę”, który będzie promował artystkę w ramach RADAR Polska. „Jest to piosenka o toksycznej miłości, o tym, że serce mówi jedno, a głowa mówi co innego. A wiemy przecież, że głowa jest zawsze tą rozsądną, a serce – no cóż – już niekoniecznie” – mówi o swoim kawałku wokalistka, który jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. Do piosenki powstał również teledysk, w którym młoda artystka dosłownie „tonie”. O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sami!

„Tonę” to piąty polskojęzyczny singiel Marissy, którym podzieliła się ze swoimi słuchaczami. Podobnie jak w przypadku poprzednich utworów Marissa jest autorką tekstu, oraz, razem z Hotel Torino, współautorką muzyki. Nowy utwór reprezentantki Gen Z ponownie dotyka tematu ważnego dla jej generacji – uzależniającej, toksycznej miłości.

Marissa – Tonę
ZOBACZ:  Nowy album Vader „Solitude In Madness” już w sprzedaży

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx