Przejdź do treści

Margot Robbie, Nicole Kidman i Charlize Theron można już podziwiać w kinach w „Gorącym temacie”

Margot Robbie Nicole Kidman
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Od 17 stycznia możemy oglądać na ekranach polskich kin opartą na faktach opowieść o skandalu, który był jednym z najważniejszych wydarzeń dających początek ruchowi #metoo. „Gorący temat” otrzymał również nominację do Oscara w kategorii charakteryzacja. My prezentujemy premierowy fragment filmu.

Nagrodzony Oscarem scenarzysta filmu „The Big Short” powra­ca z kolejną prawdziwą i szokującą historią. Trzy wielkie gwiazdy: Margot Robbie, Nicole Kidman i Charlize Theron w rolach molestowanych kobiet, które ryzykując wszystkim podejmują wspólną walkę o swoje prawa i godność w starciu z medialną potęgą Fox News.

Stacja The Fox News to jedna z największych telewizji informacyjnych w USA. Praca w niej otwiera drzwi do wielkiej dziennikarskiej kariery i równie wielkich pieniędzy. Żeby ją dostać i utrzymać, a potem wspiąć się po szczeblach kariery trzeba zadowolić jej twórcę i despotycznego szefa Rogera Ailesa. W przypadku kobiet pracujących w stacji, słowo „za­dowolić” ma bardzo dosłowne znaczenie. Zaczyna się od niewybrednych żartów, aluzji, a kończy na erotycznych propozycjach nie do odrzucenia. Ten stan rzeczy trwa przez lata, a dziennikarki stacji przechodzą koszmar. Odmowa obcowania z Ailesem grozi nie tylko zastopowaniem kariery, ale wyrzuceniem z pracy i wilczym biletem na rynku.

Trzy kobiety bę­dące na różnych szczeblach medialnej drabiny znajdują w sobie siłę, by wreszcie powiedzieć DOŚĆ. Jednak Ailes nie zamierza się poddać bez walki. Dysponuje wielką władzą, fortuną i kontaktami na politycznych szczytach. Nikt jeszcze się nie spodziewa, że ta konfrontacja zadecyduje o losie milionów kobiet na całym świecie.

Gorący temat – zobacz polski zwiastun filmu:

Premierowy fragment filmu „Gorący temat”:

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx