Margaret prezentuje singiel z Kukonem i zmienia datę premiery “Maggie Vision”!

Margaret, fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

„No Future” to bardzo wymowny tytuł nowego singla Margaret. Do współpracy przy tym utworze artystka zaprosiła jednego z najbardziej oryginalnych raperów młodego pokolenia – Kukona! Premiera albumu „Maggie Vision” została przesunięta z 27 listopada na 12 lutego 2021.

Do kolaboracji przy „No Future” Margaret zaprosiła Kukona kilka miesięcy temu. Tworząc trochę karykaturalny, nieco ironiczny, ale mimo wszystko bardzo prawdziwy obraz kraju w jakim obudzili się po wyborach, artyści nie spodziewali się, że kilka miesięcy później ich wspólny utwór zyska na jeszcze większej aktualności.

Wyciągnięte z utworu fragmenty tekstu: „ktoś mnie wyklucza”, „ja tutaj nie widzę jutra”, „nie mam wyboru, a więc jak mamy wybierać?” do złudzenia przypominają hasła widniejące na setkach tysięcy transparentów protestujących w ostatnich tygodniach kobiet. Krótki tytuł „No Future” wydaje się jedynym trafnym podsumowaniem minionych wydarzeń. Autorem zdjęcia okładkowego oraz zdjęć promocyjnych jest Piotr Pytel. Autorami utworu są Margaret, Kukon oraz KaCeZet.

Margaret feat. Kukon – No Future:

Margaret ft. Kukon – No Future

Utwór „No Future” znajdzie się na albumie „Maggie Vision”, którego premiera z powodu ograniczeń promocyjnych oraz produkcyjnych związanych z pandemią COVID-19, została przełożona z 27 listopada 2020 roku na 12 lutego 2021. Album z dodatkami nadal można zamawiać w przedsprzedaży na https://www.maggievision.pl/.

ZOBACZ:  Paloma Faith w nowej odsłonie. Premiera nowej płyty artystki "Infinite Things"
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x