REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Margaret, Gierszał i Wieczorek w zwiastunie filmu „Zadra”

Zadra zwiastun filmu
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już 10 marca do kin w całej Polsce wejdzie długo wyczekiwany film „Zadra”. To opowieść o utalentowanej dziewczynie, która realizując swoje marzenia, walczy o sukces w męskim świecie rapu. W drodze na szczyt jednak traci z oczu to, co najważniejsze – siebie i najbliższych. Będzie musiała na nowo zbudować swój świat, który stworzy już na własnych zasadach.

W filmie „Zadra” w tytułowej roli wystąpi magnetyczna Magdalena Wieczorek, brawurowo rapująca teksty Michała „Żyto” Żytniaka do utworów stworzonych przez producenta 1988 (laureat tegorocznych Paszportów Polityki – Przemysław Jankowiak). Za reżyserię filmu odpowiada Grzegorz Mołda.

W obsadzie znaleźli się m.in. Jakub Gierszał, Magdalena Różczka, Ignacy Liss, a także – debiutująca na wielkim ekranie Margaret. Aktorzy, na potrzeby tej produkcji, przeszli spektakularne metamorfozy, a także… stworzyli niesamowite wokalne duety. W sieci od dziś dostępny jest zwiastun „Zadry”, a także plakat promujący film.

„Zadra” to pierwszy polski film o raperce. Sandra „Zadra” Kwiecik, to utalentowana dziewczyna z blokowiska, która walczy o uznanie na rapowej scenie.Choć wydaje się zwykłą nastolatką, przed mikrofonem zyskuje niesamowitą energię i charyzmę, dzięki którym może porwać tłumy. Jednak w środowisku hiphopowym, zdominowanym przez facetów, ciężko o miejsce dla takich, jak ona. Czy zdoła przebić się i zdobyć „szacunek ulicy”? Czy w swoim nowym wcieleniu znajdzie miejsce na przyjaźń, miłość i akceptację?

Zadra – oficjalny zwiastun

W tytułową Zadrę wcieliła się Magdalena Wieczorek – jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia, nominowana za tę rolę do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Gwiazdę rapu, Motyla, zagrał Jakub Gierszał, dla którego to pierwsza rola w filmie muzycznym. Oboje na potrzeby produkcji przeszli niezwykłe metamorfozy i na ekranie momentami są nie do rozpoznania. Hipnotyzują nie tylko swoim wizerunkiem, grą, ale także głosem. W „Zadrze” usłyszymy ich autentyczne wykonania rapowych numerów.

Film „Zadra” trafi do kin w całej Polsce 10 marca 2023 r.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx