Marek Zmysłowski nowym CCO w PayEye

Marek Zmysłowski PayEye
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Marek Zmysłowski wzmocnił zespół PayEye. Będzie zajmował stanowisko CCO i Doradcy Zarządu. Jego głównym zadaniem będzie komercjalizacja technologii PayEye na rynkach zagranicznych.

Marek Zmysłowski jest managerem, przedsiębiorcą i inwestorem, autorem bestsellera “Goniąc Czarne Jednorożce”. Jest odpowiedzialny za sukces SunRoof – jednego z największych w Europie producentów dachów solarnych 2 w 1 i Jumia Travel – największego w Afryce serwisu do rezerwacji hoteli online, spółki notowanej na NYSE (Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych). Wcześniej zajmował się też rozwojem firm technologicznych takich jak: Rocket Internet, RTB House, OLX i GLOVO.

– Od dłuższego czasu obserwowałem działania spółki PayEye i jestem pod ogromnym wrażeniem unikalności technologii, nad jaką pracuje. To niebywałe, że firma z Wrocławia opracowała unikatowe w skali świata rozwiązanie, którego do tej pory nie wypracowały nawet największe firmy technologiczne z Doliny Krzemowej. Biometria to przyszłość procesowania płatności. PayEye ma szansę stać się liderem światowym zmian w tym zakresie – tak swoją decyzję tłumaczy Marek Zmysłowski.

Głównym obowiązkiem Zmysłowskiego będzie komercjalizacja technologii PayEye na rynkach zagranicznych.

PayEye 2.0. to technologia pozwalająca na nowoczesne płatności biometryczne. Wraz z nową aplikacją oraz udoskonalonym terminalem eyePOS 2.0, umożliwia realizację transakcji płatniczych z wykorzystaniem fuzji biometrii oka i twarzy. Za opracowanie tej technologii odpowiada wrocławski fintech, który posiada swoje biura m.in. w Amsterdamie i Dubaju.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx