Marcin Różalski ostro o Pudzianowskim: To są brednie co on gada!

Marcin Różalski o Pudzianowskim
Marcin Różalski i Mariusz Pudzianowski, fot. Realnews.pl

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Znany fighter Marcin Różalski udzielił ostatnio wywiadu portalowi InTheCagePL w którym w ostrych słowach wyraził się o Mariuszu Pudzianowskim. „To są brednie co on gada! Po tylu latach powie, że on nie ma kondycji na 5 rund?” – powiedział popularny „Różal”.

Marcin Różalski w ostatnim wywiadzie krytycznie wypowiedział się o tym, że Mariusz Pudzianowski nie chce teraz walki o mistrzowski pas KSW wagi ciężkiej z Philem De Friesem. W momencie poruszenia przez redaktora portalu ITC tematu Mariusza Pudzianowskiego, powiedział:

„To co mówi Mariusz [Pudzianowski – przyp. red.] to jest jego widzimisię, tak? Jest w wadze ciężkiej? Wygrywa w wadze ciężkiej? Teraz ja, zwykły jakiś tam kurwa kaleczniak, kulawy kurwa, nagle po przegranej walce z Peterem Grahamem, po przegranej walce z Jamesem McSweeneyem, po wygranej walce z Mariuszem, dostaję propozycję walki o pas. Nie zasługiwałem na tę walkę. Na tamtą porę rankingi w KSW nie obowiązywały. Dostaję tę walkę. Kurwa, to jest tak jakbyś dostał gwiazdkę z nieba. Pół roku wyjęte z życia. Walka o pas(…) Zrobiłem ten pas. No kurwa, Mariusz, jeżeli dostajesz propozycję walki o największe trofeum w tym czym jesteś, nie ma „nie biorę”.

KSW 74: Phil De Fries broni mistrzowski pas! Anglik ustanawia rekord

Nie ma, że nie chcę. Nie ma, że wezmę kiedy indziej. To kiedy weźmie? Po 57 obronie przez De Friesa pasa? To jest tak jak było z Fiodorem [Jemieljanienko – przyp .red.]. Fiodor 11 lat był niepokonany, nagle stracił ten głód. Czy może weźmie walkę z Pawłem Nastulą, gdzie Paweł był już pokontuzjowany całkowicie, nie miał siły walczyć. Z De Friesem wtedy weźmie walkę? Nie, teraz jest ten jego czas. Teraz on ma ten swój „prime time”, jest najlepszy. To po tylu latach on powie, że on nie ma kondycji na 5 rund? Dla mnie jako zawodnika to są śmieszne rzeczy. To są brednie co on gada. To są brednie kurwa. On powinien wziąć przed wszystkim walkę z De Friesem. Koniec kropka, o pas”powiedział Marcin Różalski w rozmowie z portalem InTheCagePL.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx