Marcin Różalski nie chce by Polacy klękali przed meczem z Anglią. “Upamiętnienie śmierci tego zwyrola”

Polacy klękają na Wembley
Fot. marcinrozalrozalski Instagram

OBSERWUJ NAS:

Czy Polacy uklękną dziś na Wembley przed meczem z Anglią? Znany sportowiec Marcin “Różal” Różalski jest stanowczo przeciw.

Piłkarze trenera Garetha Southgate’a przed rozpoczęciem dzisiejszego meczu z Polakami uklękną na znak solidarności z akcją “Black Lives Matter”. W Premier League już od ubiegłego roku piłkarze klękają przed meczami. Wczoraj w meczu z Walią w Cardiff inicjatywy tej nie poparli Czesi. Czy Polacy pójdą śladem południowych sąsiadów?

Polacy klękają na Wembley?

Stanowczo przeciw tej akcji jest Marcin Różalski, zawodnik MMA. “Różal” zamieścił zdjęcie w serwisie Instagram z napisem “Nie klękamy”. Do niego dodał opis: – Zaczyna się robić znów kocioł w sprawie zabicia przez milicję typa w USA, który był przestępcą. Został zatrzymany podczas popełniania przestępstwa i podczas przekroczenia uprawnień podczas zatrzymania zagasł. Cały świat ryknął, zaczęły się rozróby i wandalizm pod przykrywką walki z rasizmem.itp. Wszyscy wielcy tego świata oburzeni, gwiazdy i gwiazdeczki spuszczały się, wklejały czarne tła i pierd….y kocopoły, aż się rzygać chciało.

Teraz piłkarze reprezentujący Polskę mają klękać w celu upamiętnienia śmierci tego zwyrola, który według akt groził nożem kobiecie w ciąży. To takie pytanie, czy klękali aby upamiętnić śmierć Igora, którego milicja zabiła we Wrocławiu? Czy świat klękał ma jego pamięć, czy te kur..a balasy wklejały białe tła? Miejcie trochę godności i honoru i nie idźcie w tę zje…ą poprawność i syf. Jak chcecie klękać to tylko przed swoimi kobietami oświadczając się, wiążąc buty przed meczem, lub biorąc dziecko ma ręce. Tudzież w okolicznościach, które według was są do klękania w sam. To taką sytuacją nie jest na pewno.

instagram.com/marcinrozalrozalski
ZOBACZ:  Marcin Różalski wbija szpilę gwiazdorowi disco polo
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Grzegorz
Grzegorz
18 dni temu

Popieram. Noe idźmy w stronę chorej poprawności.

1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x