Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński i Kacper Kuszewski na planie serialu “Tatuśkowie”

Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński, Kacper Kuszewski, fot. Podlewski/AKPA

OBSERWUJ NAS:

Co może łączyć prawnika, weterynarza, właściciela pizzerii i pantoflarza? Zdawałaby się, że niewiele, tymczasem kryzysowe sytuacje rodzinne sprawiają, że potrafią połączyć siły i wspólnie stawić czoła przeciwnościom losu. “Tatuśkowie” to najnowsza, komediowa produkcja Polsatu, w której w tytułowe role wcieli się – Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz i Philippe Tłokiński.

Barwna opowieść o męskim świecie, zamknięta w kolorowym kalejdoskopie relacji, emocji i historii, które mogą przydarzyć się każdemu. “Tatuśkowie to świetnie napisany scenariusz i dialogi, co wcale nie jest takie oczywiste (uśmiech- przyp. red.) Czarka poznajemy w momencie, w którym rozstał się z poprzednią partnerką i buduje nowy związek. Miałem ogromną przyjemność spotkać się na planie z Moniką Pikułą, która gra moją poprzednią partnerkę i Barbarą Wypych aktualną partnerką i matką nowonarodzonego dziecka” – przyznał Kacper Kuszewski.

Bartłomiej Kasprzykowski, Olga Szomańska, fot. Podlewski/AKPA

Niewykorzystany dotąd potencjał komediowy zbędzie miał wreszcie szansę zabłysnąć na szklanym ekranie. W roli niepoprawnego romantyka zobaczymy Philippe Tłokińskiego, którego postać z pewnością skradnie serca żeńskiej części publiczności. “Od razu polubiłem Tomasza, za którym stoi o wiele bardziej skomplikowana historia niż za innymi bohaterami. Jest wdowcem samotnie wychowującym córkę, weterynarzem i romantykiem. Świetnie gra mi się z Basią, która wciela się w moją serialową córkę Julkę” – przyznał Philippe Tłokiński.

Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński, Kacper Kuszewski, fot. Podlewski/AKPA

Warto dodać, że do serialu dołączył również pies aktora – Saga, który, jak się okazuje doskonale radził sobie na planie. 58 dzień zdjęciowy na planie “Tatuśków” rozpoczął się o 7:00 rano i zakończył o 18:30. Scenografia powstała w hali produkcyjnej Cyfrowego Polsatu przy Łubinowej w Warszawie, a większość scen kręcono w pizzerii, której właścicielem jest Władek(Bartłomiej Kasprzykowski). Tatuśkowie spotykają się w pizzerii Monicca, gdzie przy pełnych szklankach piwa i smacznej pizzy dzielą się swoimi codziennymi kłopotami. Tomasz (Philippe Tłokiński) przyznaje się do kłopotów z opieką społeczną i może liczyć na pełne wsparcie przyjaciół. Pojawia się również wątek teściowej, która nieźle potrafi zamieszać w życiu Tomasza. W kolejnych scenach romantycznej randki pojawili się Władek (Bartłomiej Kasprzykowski) i Monika (Olga Szomańska) Niejednoznaczną i barwną postacią jest również Aleks grany przez Marcina Rogacewicza. “Aleks jest sympatycznym socjopatą (uśmiech- przyp. red.) Nie będę go bronił, wręcz odwrotnie, na tyle na ile pozwolą mi reżyserzy będę starał się pokazać jego ciemne strony. Sam jestem ciekaw, jak zostanie to zmontowane” – dodał Marcin Rogacewicz.

ZOBACZ:  Film, którego boją się banki! Zobacz plakat "Banksterów"
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x