Marcin Prokop ofiarą oszustwa. Został do tego użyty jego wizerunek

Marcin Prokop / fot. Instagram

OBSERWUJ NAS:

Marcin Prokop został ofiarą oszustwa. Znany i ceniony prezenter telewizyjny poinformował o tym na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Marcin Prokop ostrzegł swoich fanów na Facebooku przez oszustami, którzy bezprawnie posłużyli się jego wizerunkiem. Napisał na swoim fanpage’u: “Kolejni oszuści próbujący wykorzystywać wizerunek rozpoznawalnych osób, w tym mój, do wyłudzenia od was pieniędzy. nie dajcie się nabrać, nigdy nie miałem i nie będę miał nic wspólnego z podobnymi „ofertami”. podajcie dalej, żeby przestrzec innych. a wszelkim naciągaczom i złodziejom, żerującym na naiwności innych życzę, żeby w pierdlu pogryzły ich chore na syfilis szczury. albo coś podobnego”.

OSTRZEŻENIE – kolejni oszuści próbujący wykorzystywać wizerunek rozpoznawalnych osób, w tym mój, do wyłudzenia od was…

Opublikowany przez Marcin Prokop Wtorek, 28 lipca 2020

Znane osoby ofiarami internetowych oszustów

Przypadek z Prokopem to nie pierwsza taka sytuacja, ofiarami internetowych oszustów w przeszłości padły takie osoby jak m.in. Mariusz Pudzianowski, Katarzyna Cichopek czy Robert Lewandowski. Mimo, że mamy już 2020 rok i wydawać by się mogło, że ludzie są znacznie bardziej świadomi w posługiwaniu się internetem niż 20 lat temu, to nadal trafiają się osoby, które dają się nabierać na tego typu oszustwa.