Przejdź do treści

Marcin Najman wyśmiał protest Boxdela

Marcin Najman wyśmiał Boxdela
Marcin Najman i Boxdel, fot. YouTube

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Za nami już kolejna gala organizacji FAME MMA – FAME 10. W walce wieczoru Norman Parke jednogłośnie decyzją sędziów pokonał Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego.

Z werdyktem sędziów w imieniu federacji FAME MMA nie zgodził się jeden z włodarzy, Boxdel. Świeżo po walce będąc w oktagonie Michał Baron powiedział: „Chyba pierwszy raz w historii zdarzy się coś takiego, że to federacja złoży protest w stronę sędziów. Dla mnie „Stormin” Norman nie wygrał tej walki i zrobię wszystko, żeby przeanalizować tę walkę do końca i chuj mnie to obchodzi”. Drugi z włodarzy FAME MMA, Wojciech Gola, dodał, że z pewnością zostanie złożony protest.

Oczywiście Boxdel później przeprosił Normana Parke za swoje zachowanie. Na swoim oficjalnym koncie w serwisie Instagram Michał Baron zamieścił wspólne zdjęcie z zawodnikiem z Irlandii Północnej. Fotografię podpisał: „Chore emocje, zachowałem się jak burak z tym mikrofonem, ale za dużo dziś przeżyliśmy. Dziękuję Norman i Kasjo za super walkę! Piękne emocje, na końcu po prostu było już za gorąco. Przepraszam Norman z szacunku do swojego zawodnika nie powinienem w ten sposób się zachować. Robienie takiego eventu to ciężki temat”.

https://www.instagram.com/p/CO6aJ2XJbcD/
instagram.com/boxdel

Marcin Najman wyśmiał Boxdela

Do całej tej sytuacji odniósł się Marcin Najman, który jest skonfliktowany z federacją FAME MMA od czasu wybryku na gali FAME MMA 8. Szef MMA-VIP nagrał prześmiewczy materiał wideo, który zatytułował „Bąbel składa protest”. Najman powiedział na nagraniu: „Posłuchajcie, to dzieje się naprawdę. Bąbel wali Murana i składa protest… do Goli. Gola do Krzyśka Rozpary i jak znam życie wszyscy zostaną zdyskwalifikowani. Dożywotnio”.

Marcin Najman wyśmiał Boxdela
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx