Marcin Najman vs Taxi Złotówa na gali MMA VIP. Ostatnia walka “El Testosterona” oficjalnie potwierdzona!

Fot. marcin.najman Instagram

OBSERWUJ NAS:

Marcin Najman oficjalnie potwierdził walkę z Taxi Złotówą. Pojedynek ma odbyć się 13 lutego 2021 roku na gali MMA VIP.

Walka Najmana z Taxi Złotówą w formule MMA odbędzie się na pożegnalnej gali “El Testosterona”. Jak podaje Marcin Najman, cała karta walk ma zostać ujawniona już niebawem: “No to już oficjalnie. Pożegnalna gala już 13 lutego. Przedstawiam Wam swojego ostatniego rywala. Cała karta walk już niebawem. Walka oczywiście w formule MMA”.

@marcin.najman Instagram

Marcin Najman vs Taxi Złotówa

Kim jest Taxi Złotówa? Prawdziwe imię i nazwisko najbliższego rywala Marcina Najmana to Szymon Wrzesień. Szymon od 3 lat jest youtuberem, a jego kanał na YouTube subskrybuje ponad 60 tysięcy widzów. Wystąpił na gali FAME MMA 3 na której pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Bonusa BGC. Na swoim kanale w serwisie YouTube starał się pokazywać realia zawodu taksówkarza w Polsce. We wrześniu br. przegrał swoją debiutancką walkę w MMA.

Marcin Najman w formule MMA ostatni raz walczył także we wrześniu br. Było to na gali FAME MMA 7, na której pokonał Dariusza “Lwa” Kaźmierczuka. Jednak po raz ostatni widzieliśmy go w klatce na ostatniej gali FAME MMA 8 w pojedynku bokserskim z Don Kasjo, w którym został zdyskwalifikowany, ponieważ złamał zasady walki.

ZOBACZ:  Don Kasjo nie zawalczy na FAME MMA 7. Mielonidas vs Lupa nową walką
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Mareczek
Mareczek
9 miesięcy temu

Pożegnalna walka buahaahahaha

1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x