Przejdź do treści

Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak – będzie walka włodarzy dwóch organizacji MMA!

Marcin Najman Paweł Jóźwiak
Marcin Najman i Paweł Jóźwiak, fot. instagram.com/_mma_vip

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Na oficjalnym profilu organizacji MMA-VIP w serwisie Instagram pojawiło się wspólne zdjęcie Marcina Najmana oraz Pawła Jóźwiaka. Ten pierwszy jest współwłaścicielem MMA-VIP natomiast Jóźwiak to włodarz FEN’u. Opis zdjęcia brzmi: „Wielki powrót stał się faktem”.

Marcina Najmana chyba nikomu w Polsce nie trzeba przedstawiać. „El Testosteron” popularny jest w polskim showbiznesie już od dobrych kilkunastu lat. W tym czasie kilkukrotnie kończył już swoją karierę sportową by później szumnie do niej wrócić. Ostatnie jego zakończenie kariery miało miejsce po debiutanckiej gali MMA-VIP na której przegrał z Taxi Złotówą. W ostatnich tygodniach jednak fani freak fightów żyli informacjami na temat potencjalnej walki Marcin Najman vs Jacek Murański. Ta walka ostatecznie nie doszła do skutku (możecie przeczytać o tym tutaj). Na celowniku pojawił się szef organizacji FEN, Paweł Jóźwiak. Dwa lata temu w wywiadzie dla naszego portalu Najman wypowiedział się odnośnie potencjalnej walki z Jóźwiakiem, że „To byłaby najłatwiejsza walka w życiu”. Teraz doszło do finalizacji tego starcia i każdy będzie się mógł o tym przekonać!

Marcin Najman i Paweł Jóźwiak zmierzą się w oktagonie!

https://www.instagram.com/p/CRj7BmmpYI9/
instagram.com/_mma_vip | Marcin Najman – Paweł Jóźwiak

Marcin Najman ma stoczyć dwie walki z Pawłem Jóźwiakiem – jedna na gali MMA-VIP, druga na FEN. „Tak, potwierdzam. To nie są żarty. Jestem troszkę zaskoczony, że Paweł Jóźwiak przyjął dosyć szybko ten pojedynek. Z drugiej strony nie ma się co dziwić. No bo wiecie, jak ja, będę w tej walce rewanżowej walczył u nich, no to tam będzie płaciła mi spółka FEN, a gażę za pojedynek tutaj dostanie Paweł. Także wiecie, stówkę przytuli, a to przecież nie jest wcale tak mało” – powiedział Najman, potwierdzając tym samym walkę z Jóźwiakiem.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx