Marcin Najman o rzekomym romansie z Moniką Godlewską: Bezpardonowy atak na moją rodzinę

Marcin Najman, fot. W ringu z Najmanem

Marcin Najman nie spotka się dziś twarzą w twarz z Don Kasjo w programie F2F emitowanym na kanale FAME MMA w serwisie YouTube.

Marcin Najman nagrał specjalne oświadczenie w którym wyjaśnia pomówienia kierowane przez Don Kasjo, jakoby miał romans z Moniką Godlewską i nieobecność na dzisiejszym Face to Face.

„Chciałem złożyć takie oświadczenie i wyjaśnić wam dlaczego nie pojawię się na dzisiejszym cage’u i face to face z moim rywalem na FAME MMA 8, Kajuszem Życińskim” – mówi na początku nagrania „El Testosteron”.

„Nie zwykłem ze świniami siadać do jednego stołu, dlatego dzisiaj w tym cage’u mnie nie będzie i ze świnią nie będę siedział przy jednym stoliku. Mój przeciwnik Kasjusz Życiński po ostatniej konferencji prasowej udzielił wywiadu Mateuszowi Kaniowskiemu, w którym stwierdził, że podczas gali FAME MMA miałem romans z Moniką Godlewską. Powiedział to nie mając na to żadnego dowodu. Tak ciężkie oskarżenia, które są de facto atakiem na moją rodzinę, wypowiedział bez żadnego dowodu. Gdy Kaniowski zapytał go skąd to wie, to odpowiedział, że on widział co tam się działo po gali w hotelu i to wedle niego jest ten dowód” – dodał Marcin Najman.

„Na całe szczęście ja przed galą, po gali czy w czasie gali byłem z moją żoną. Również afterparty spędziliśmy razem z moją małżonką i moim teamem, gdzie w lobby hotelowym napiliśmy się dobrego whisky i w dosyć późnych godzinach poszliśmy spać. Co by było, gdybym wtedy faktycznie pojechał sam i ktoś takie rzeczy by wymyślał? To bezpardonowy atak również na moją rodzinę” – powiedział Najman.

Całe nagranie możecie obejrzeć poniżej:

ZOBACZ:  Way of Blonde: Zusje odmówiła mi walki na FAME MMA 8

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx