Marcin Najman o Jacku Murańskim: Przestrzeń Internetu powinna zostać uwolniona od tego chodzącego g*wna!

Marcin Najman o Jacku Murańskim
Marcin Najman, fot. Marcin Najman Official

Marcin Najman nie zwalnia tempa. Były włodarz organizacji MMA-VIP w ostrych słowach wypowiedział się na temat Jacka i Mateusza Murańskich.

Marcin Najman zamieścił w sieci kolejny materiał wideo w którym w niepochlebnych słowach wypowiada się o Jacku Murańskim. Dostaje się również jego synowi, Mateuszowi.

– Moi drodzy, obserwuję to co się dzieje w sieci. Obserwuję tego bydlaka, starego Murańskiego, który przekracza kolejne poziomy żenady. Odwierca ogromne poziomy poza dnem. Można się kłócić, czasy są jakie są, ludzie lubią różne dramy i konflikty, natomiast dzieci to rzecz święta. Dzieci się nie tyka. Natomiast to gówno, chodzące gówno Murański, on nie ma żadnych, ale to żadnych hamulców. Atakowanie dziecka Nitra (Nitrozyniaka), który umówmy się, jest zwykłym internetowym głupkiem, ale ja nie widziałem, żeby któreś dzieci atakował. Na to nie ma absolutnie i nie powinno być zezwolenia. Wszyscy powinniśmy go medialnie zbanować. Jednego i drugiego. Przestrzeń Internetu powinna zostać uwolniona od tego chodzącego gówna, młodego i starego – mówi na nagraniu Marcin Najman.

Stanowski vs Najman. Konfrontacja w Wieluniu o galę MMA-VIP 4

– Miejsce gówna jest w kiblu a nie w przestrzeni Internetu. Przecież moje dziecko też atakował, dlatego nie dziwcie się, że ja w grudniu wyjdę z nim do walki. Ja po prostu muszę mu wpierdolić. Siedział za takie gówno nie będę, więc będę musiał zrobić to na sportowo w klatce. Oczywiście on nie chce już tej walki, bo robi wszystko, żeby młody wyszedł zamiast niego. On wie, że dostanie wpierdol. On nic nie umie, to jest chodząca gangrena, która nic nie umie. Umie tylko dostać wpierdol. Robi wszystko, żeby tylko jakiś konflikt wybrzmiał mój z tym młodym. Ja powiedziałem, z młodym zawsze, ale najpierw stary. Najpierw ty musisz wyjść do oktagonu stary bydlaku – dodał „El Testosteron”.

ZOBACZ:  Portfelprawny.pl partnerem Krispol 1.Ligi

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx