Marcin Najman do Don Kasjo: Doskonale wiesz, że dostaniesz na dziurę

Marcin Najman / fot. Marcin Najman Facebook

OBSERWUJ NAS:

Marcin Najman, który obecnie walczy dla federacji FAME MMA, odpowiedział na film nagrany przez Don Kasjo. Najman podpisał swoje nagranie: “Don Kasjo? Don Debil? Czy Don Kłamczuch?”.

Marcin Najman w odpowiedzi na materiał wideo nagrany kilka dni temu przez Don Kasjo powiedział: – Moi drodzy, przez długi czas w internecie dochodziło do spekulacji na temat mojej ewentualnej walki z Don Kasjo w formule MMA. Postanowiłem wczoraj uciąć te spekulacje, ponieważ doskonale wiem, że Don Kasjo dostał taką propozycję od włodarzy FAME MMA. Czyli walki ze mną w formule MMA. No, ale dostał rozwolnienia i się nie zgodził. Tłumaczył coś, że za duże kilogramy, coś tam coś tam. Dziś postanowił na to wideo odpowiedzieć i parafrazując stwierdził, że stchórzyłem przed nim, przed taką walką. No i teraz chciałem zapytać, ty debilu skończony, czy ty masz tak łeb zaorany od boksu, alkoholu czy od czegoś innego? Przecież doskonale wiesz, że zgodziłem się na twoje warunki i doskonale wiesz, że dostaniesz na dziurę. Więc popraw gila pod nosem, popraw tą przeciekająca pieluchę i czekaj na termin który niebawem nastąpi.

Don Kasjo? Don Debil? Czy Don Kłamczuch? 😊 Sami oceńcieWprowadza ludzi w błąd.

Opublikowany przez Marcin Najman Piątek, 3 lipca 2020

Czy w FAME MMA dojdzie ostatecznie do walki Marcina Najmana z Don Kasjo? O tym prawdopodobnie przekonamy się już niebawem.