Przejdź do treści

Marcin Możdżonek zrugał Maję Staśko!

Możdżonek Staśko
Maja Staśko i Marcin Możdżonek, fot. High League/Kanał Sportowy YT

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Twitterowy konflikt Marcina Możdżonka z Mają Staśko trwa w najlepsze! Lewicowa aktywistka, która niedawno podpisała kontrakt z freak fightową organizacją High League, skrytykowała konferencję konkurencyjnej organizacji – Prime.

Maja Staśko zamieściła tweeta o następującej treści: „Kamerzysta ma nawykowe zwichnięcia kolana. Kossakowski ma złamaną nogę. Idą walczyć. Zajebiste wzorce dla dzieciaków, jaj dbać o zdrowie i jak odpowiedzialnie uprawiać amatorski (bo to się dzieje we freak fightach) sport. Ta konfa to jest promocja przemocy i krzywdzenia”.

twitter.com/majakstasko

Wpis ten zdenerwował byłego kapitana reprezentacji Polski w siatkówce, Marcina Możdżonka. Były siatkarz napisał: „Nie, to się nie dzieje. To nie jest sport, tylko cyrk dla gawiedzi. Nie tłumacz sportem swoich kretyńskich decyzji i tej patologii. Takie porównania są uwłaczające dla sportowców! Skoro bierzesz w tym syfie udział, przypominam za kasę, to przestań nas umoralniać hipokrytko”.

twitter.com/MarcinMozdzonek

Maja Staśko wdała się z byłym sportowcem w polemikę, odpisując mu: „Sport amatorski to ważny element, aktywizuje społeczeństwo. Sama byłam gimnastyczką nieamatorską i nie mam zamiaru podważać roli i istoty sportu amatorskiego tylko dlatego, że czuję się przez to lepsza. Pogarda wobec dzieciaków i dorosłych wkręconych w sport amatorski jest słaba”.

Możdżonek jej słowa skomentował następująco: „Nie rżnij głupa bo nie piszesz z zagubioną w życiu nastolatką, tylko z gościem, który zjadł na tym zęby. Sport amator. jest tak istotny, że kilku dni by mi nie starczyło żeby o tym powiedzieć. To w co się teraz bawisz robi tak złą robotę społeczeństwu, że głowa mała. Wiesz ile”.

twitter.com/MarcinMozdzonek
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx