Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska prowadzącymi w nowym programie „Farma”

Marcelina Zawadzka Farma
Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Już 17 styczna rusza nowy program telewizji Polsat „Farma”. W tym reality show zobaczymy typowych mieszczuchów, którzy podejmą wyzwanie – przez sześć tygodni zamieszkają na wiejskiej farmie bez prądu, bieżącej wody i Internetu. Uczestników czeka mnóstwo ciężkiej pracy i walki o przetrwanie w opuszczonym siedlisku położonym w leśnych ostępach Puszczy Noteckiej.

Każdego dnia będą musieli wykonywać wiele obowiązków – dbać o gospodarstwo, zwierzęta, ogród. Program poprowadzą dwie piękne blondynki – Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska. „Żałuje, że nie mogłyśmy z Marceliną wykonywać takich zadań, jak uczestnicy programu. Albo chociaż im pomagać, doradzać. Dla mnie nie było w programie ani jednego zadania, które byłoby niewykonalne. Pochodzę z małej miejscowości, od dziecka byłam wychowana na wsi. Praca w polu czy wzięcie wideł i wrzucanie gnoju, nie jest niczym strasznym” – deklaruje Ilona Krawczyńska.

„Kocham wieś. Szczerze mówiąc bliżej jest mi do wsi, niż do dużego miasta. Całe dzieciństwo spędzałam w domku w lesie w Borach Tucholskich, bez luksusów, w dość surowych warunkach. Do tej pory jeżdżę tam tak często, jak tylko mogę. Poza tym babcia nauczyła mnie doić krowy, więc nawet z takim zadaniem bym sobie poradziła. Jestem na takim etapie życia, że mogłabym mieszkać na wsi” – powiedziała była Miss Polonia, Marcelina Zawadzka.

Jak Ilona i Marcelina poradzą sobie w roli prowadzących „Farmę”? Zobaczymy już 17 stycznia o godzinie 20.00.

Marcelina Zawadzka Farma
Ilona Krawczyńska, Marcelina Zawadzka, fot. Kurnikowski/AKPA
ZOBACZ:  29. Finał WOŚP. Ile zebrano w tym roku?

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonim
Anonim
5 miesięcy temu

Piękne dziewuchy!

1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx