Måneskin zagrają na Open’er Park!

Måneskin na Opener Park
Fot. mat. prasowy

Måneskin, jedno z największych międzynarodowych muzycznych objawień ostatnich miesięcy, dołącza do artystów, którzy zagrają na Open’er Park powered by Orange. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15 lipca – 22 sierpnia w Gdyni.

Już 19 sierpnia na Open’er Park pierwszy regularny koncert Måneskin w Polsce! Måneskin to dziś jedna z najbardziej pożądanych koncertowo grup w Europie, która wdarła się w tym roku przebojem do masowej świadomości. Młodą włoską formację tworzą Damiano (wokal), Thomas (gitara), Ethan (perkusja) i Victoria (bas), – w połowie Dunka. To właśnie ona zaproponowała nazwę zespołu, która w języku duńskim oznacza blask księżyca. Wszyscy członkowie (dziś w wieku 20-22 lat), znają się od wczesnych czasów szkolnych, a muzykę zaczęli tworzyć wspólnie w 2015 roku.

Ich brzmienie definiuje muzyczny eklektyzm – od rocka przez rap, hip hop, reggae po funk i pop. A wszystko to spaja fenomenalny głos Damiano. Ich debiutancki album „Il Ballo della Vita” (2018) szybko wspiął się na szczyt sprzedaży we Włoszech. Jego sukces potwierdziła ogromna europejska trasa koncertowa, z której blisko 70 występów zostało wyprzedanych. W marcu ukazał się ich drugi album „Teatro d’ira – Vol. I”, który powstawał w Londynie. Kiedy w maju tego roku w Rotterdamie wygrali Eurowizję z kawałkiem „Zitti E Buoni” nastąpiła prawdziwa eksplozja międzynarodowej popularności. Jeszcze w tym roku ma ukazać się „Teatro D’ira – Vol. II”.

Måneskin na Open’er Park

Måneskin na Opener Park

Bilety można kupić na stronie www.opener.pl.

ZOBACZ:  Białas murem za Bonusem RPK w ramach akcji Hot16Challenge

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx