Malik Montana – Bratan. Nowy banger rapera!

Malik Montana Bratan
Malik Montana, fot. mat. prasowy

Na oficjalnym kanale YT #GM2LTV oraz we wszystkich serwisach streamingowych dostępny jest już nowy kawałek Malika Montany – „Bratan” z gościnnym udziałem francuskiego rapera – Tovaritcha. Za muzykę odpowiada holenderski producent – FRNKIE.

Malik Montana – Bratan. Kilka dni temu, Malik na swoim Instagramie zdradził fanom jak doszło do wspólnego nagrania: „Byliśmy z Tovaritch w Amsterdamie w studiu Cruise Control Studios. On pracował nad swoimi rzeczami, ja nad swoimi i wiadomo, w przerwie między sesjami każdy zaglądał do każdego do studia. U mnie w studiu była impreza cały czas. Poznałem tego dnia fajne koleżanki z Londynu, które miały lecieć, ale zostały ze mną kolejne parę dni. Było kilka koleżanek z Frankfurtu i ogólne koleżanki koleżanek i same mordy. Mój producent FRNKIE coś tam dłubał przy projekcie i puszcza bit, przy którym całe studio mówi WOOW. Ja sobie coś nucę i Tovaritch to samo, i po chwili gotowy numer. Było to mega spontaniczne i energia się zgadzała, a to według mnie przy współpracy z innymi artystami jest najważniejszym czynnikiem”.

Malik Montana feat. Tovaritch – Bratan (prod. FRNKIE):

Malik Montana feat. Tovaritch – Bratan (prod. FRNKIE)

Tovaritch na łamach portalu rapfrancuski.pl wypowiedział się w kolaboracji w następujących słowach: „Kooperacja z Malikiem to było trochę jak przeznaczenie… O Maliku usłyszałem będąc w Polsce na kolacji z moimi czeczeńskimi braćmi. Okazało się, że spotkali tu innych Czeczenów i tamci wspominali mi o nim. Pogadaliśmy chwilę na FaceTime i zgadaliśmy się na spotkanie za kilkanaście dni w Paryżu podczas jego wizyty w czerwcu. Później trafiliśmy na siebie przypadkiem w lipcu gdy byłem na wakacjach w Cannes a on kręcił tam klip z Eigh-O. Spotkaliśmy się też w Holandii, i to był znak. Musieliśmy w końcu nagrać razem kawałek. Widzieliśmy się też kolejny raz już w Polsce i Niemczech gdzie kręciliśmy wspólnie klip do tego numeru. To prawdziwa koneksja”.

ZOBACZ:  Eurowizja Junior 2021. Armenia wygrywa konkurs!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx