Małgorzata Tomaszewska, Tomasz Iwan i Ewa Gawryluk na pokazie kolekcji Marty Banaszek

pokazie kolekcji Marty Banaszek
Marta Banaszek (w środku), fot. Piętka Mieszko/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W czwartek w warszawskiej Fabryce Norblina odbył się pokaz najnowszej kolekcji projektantki Marty Banaszek. Marta, ekonomistka z wykształcenia, od ponad pięciu lat rozwija swoją pasję – projektowanie mody. Stworzyła markę odzieżową „Marta Banaszek”, która spełniła jej marzenia o tworzeniu kreacji dla kobiet.

„Pokazałam dziś kolekcję, która jest esencją mojej pięcioletniej pracy. Proste formy, bardzo dobre jakościowo tkaniny, która fajnie pracują na figurze. Moje stroje tworzę dla kobiet kreatywnych, bizneswoman, które potrzebują wysokojakościowych, klasycznych ubrań, czasami tylko z jakąś nutką szaleństwa. Łatwo zauważyć, że odeszłam od sezonowości, podziału moich kolekcji na wiosna, lata, jesień i zima” – powiedziała Marta Banaszek.

Gwiazdą pokazu była znana z „BrzydUli”, Maja Hirsch. „Cudownie czułam się jako gwiazda pokazu, to fantastyczne uczucie. Wzięłam też udział w kampaniami, którą organizowała Marta: „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie”. Oznacza ona dla mnie to, że każda kobieta jest wystarczająco wspaniała i dobra dla siebie. To kompania o tym, że kobieta ma prawo się złościć, brzydko wyglądać, ma prawo być gruba, chuda, mieć krótkie lub długie włosy. Pełna tolerancja” – powiedziała Maja Hirsch.

Pokaz otworzyły ambasadorki kampanii, którą zorganizowała Marta Banaszak „Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie”, wśród nich m.in. Kamila Kamińska, Ewa Gawryluk, Weronika Marczuk, Karolina Pilarczyk, Justyna Bolek czy Anna Piszczałka.

„Jestem bardzo wdzięczna moim ambasadorkom, że nie tylko wzięły udział w pokazie, ale także w kampanii społecznej. Te ambasadorki stanowią inspirację, pokazują kobiecą siłę i silny głos w tych niełatwych czasach walki o prawa kobiet, walki z hejtem i ocenianiem w sieci. Walki o to, aby bycie taką, jaka jestem, było w porządku, bez filtrów czy spełniania czyichś oczekiwań” – powiedziała pomysłodawczyni akcji, Marta Banaszek.

„To akcja, której każda z nas potrzebuje indywidualnie dla siebie. A kiedy zrzeszamy się w większych grupach, dużo łatwiej jest poczuć tę wewnętrzna siłę” – powiedziała Kamila Kamińska.

pokazie kolekcji Marty Banaszek
Małgorzata Tomaszewska, fot. Piętka Mieszko/AKPA
pokazie kolekcji Marty Banaszek
Karolina Woźniak, Tomasz Iwan, fot. Piętka Mieszko/AKPA
pokazie kolekcji Marty Banaszek
Ewa Gawryluk, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Karolina Pilarczyk
Karolina Pilarczyk, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx