REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Małgorzata Socha zaprasza na film „Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy”

Mru i ja film
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

15 września na ekranach kin czeka widzów pełna przygód, przyjaźni, humoru i wzruszeń opowieść o wędrującym własnymi ścieżkami Mru i jego szalonej ekipie. Małgorzata Socha już dziś zaprasza widzów do wybrania się na seans kinowy „Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy”.

„Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy” to wspaniała mrucząca zabawa dla całej rodziny z gwiazdorską obsadą. Głosów w polskie wersji użyczyli Małgorzata Socha, Piotr Adamczyk oraz Danuta Stenka.

Pełna przygód, przyjaźni, humoru i wzruszeń opowieść o wędrującym własnymi ścieżkami Mru
i wyjątkowej ekipie: dziesięcioletniej Cleo, szalonej sąsiadce i psie Rambo, którzy wyruszą kocim tropem na wspólną wyprawę pełną zabawy.

Dziesięcioletnia Cleo wraz z kotkiem Mru i rodzicami jadą do domku w górach spędzić leniwe wakacje. Zawadiacki Mru nie zamierza się jednak nudzić: wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją dziką naturę. Cleo, wraz z szaloną sąsiadką i psem Rambo, podążają jego tropem, a beztroskie lato okazuje się pełne wrażeń! Cleo i Mru połączy wyjątkowa przyjaźń oraz zadzieją się niezwykłe rzeczy – szykujcie się na wielką przygodę na cztery łapy!

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx