Małgorzata Ostrowska prezentuje teledysk do utworu “Ziemia w ogniu”

Małgorzata Ostrowska / fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Utwór “Ziemia w ogniu” to singiel promujący pierwszy od 12 lat, studyjny, album Małgorzaty Ostrowskiej pt. “Na świecie nie ma pustych miejsc”.

– Nie jest to najbardziej reprezentatywny utwór z tej płyty, ale zdecydowanie najbardziej energetyczny. Na koncertach jest przyjmowany przez publiczność entuzjastycznie, więc mam nadzieję, że radia też go przyjmą z dużą życzliwością – mówi artystka. Do piosenki powstał też bardzo intrygujący klip, którego reżyserem jest Pascal Pawliszewski. – Bardzo spodobała mi się ta wizja Pascala. Nie jestem postacią jednowymiarową i ten klip też o tym opowiada. Poza tym zachwycił mnie fakt, że oprócz bardzo oryginalnych postaci na planie pojawił się zestaw niezwykłych zwierząt tj. koń, puchacz, wąż, tarantula oraz przepiękny owczarek szwajcarski. Bezpośredni kontakt odpuściłam sobie tylko z pająkiem – wspomina wokalistka.

Małgorzata Ostrowska – Ziemia w ogniu. Zobacz teledysk:

Małgorzata Ostrowska – Ziemia w ogniu

Album „Na świecie nie ma pustych miejsc” ukaże się 15 listopada. Zawiera 13 premierowych utworów oraz jako bonus – przebój „Szpilki”. Niespodzianką jest fakt, że płyta będzie dostępna z dwiema okładkami do wyboru. Słowa utworu napisała Małgorzata Ostrowska, a muzykę napisał Maciej Muraszko.

Link do utworu w różnych platformach streamingowych: https://agoramuzyka.ffm.to/ostrowskaziemia

ZOBACZ:  Conkarah & Shaggy prezentują wideo do wakacyjnego przeboju "Banana (DJ Fle Remix)"
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x