Małgorzata Lewińska wspiera sportowe pasje swoich dzieci

Małgorzata Lewińska wspiera pasje
Fot. AKPA

OBSERWUJ NAS:

Małgorzata Lewińska może pochwalić się nie tylko fantastyczną figurą, ale również godną pozazdroszczenia kondycją, którą w dużej mierze zawdzięcza swoim synom. Aktorka jest mamą dwóch dorosłych córek – Nastazji i Heleny i siedmioletnich bliźniąt – Antka i Franka. Jak sama przyznaje dojrzałe macierzyństwo daje energetycznego kopa, mobilizuje do działania i kreatywności.

W majowe popołudnie można było spotkać aktorkę i jej dzieci (Nastkę, Franka i Antka) w parku Szczęśliwickim, pod jednym z najpopularniejszym klubów sportowych w stolicy. Okazuje się, że z klubem RASC związana jest niemal cała rodzina. Antek i Franek ćwiczą pod czujnym okiem starszej siostry, która pracuje w klubie, jako instruktorka narciarstwa i prowadzi zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży.

Małgorzata Lewińska wspiera pasje
Małgorzata Lewińska, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

“Sporą część ich życia zajmuje sport, który pozwala nieco rozładować nieposkromioną energię (uśmiech-przyp. red.). Od trzeciego roku życia jeżdżą na nartach, pływają, są fanami rolek, rowerów i wszelkiej aktywności na świeżym powietrzu. Dbam o siebie. Nie mam innego wyjścia. Sport, zawsze był ważny w moim życiu, bo pomaga mi zachować dobrą kondycję” – dodała aktorka.

Małgorzata Lewińska wspiera pasje
Małgorzata Lewińska, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Warto również dodać, że Małgorzata Lewińska wielokrotnie stawała na podium zawodów narciarskich gwiazd. Podczas, gdy chłopcy szlifowali naukę jazdy na rolkach w towarzystwie swoich rówieśników, ich mama zafundowała sobie krótki jogging po parku.

ZOBACZ:  Nowe anonimowe czaty w ASKfm - więcej swobody, więcej prywatności, więcej komunikacji
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x