„Małe szczęścia” i „Zabójcze lato” – styczniowe premiery Galapagos Films na VOD

Fot. kadr z filmu "Zabójcze lato"

OBSERWUJ NAS:

Komedia obyczajowa „Małe szczęścia” z Bérénice Bejo i Vincentem Casselem zadebiutuje na VOD i DVD już 13 stycznia. Druga ze styczniowych nowości – thriller Andrzeja Bartkowiaka „Zabójcze lato” z K.J. Apą na VOD pojawi się 28 stycznia.

„Małe szczęścia” to bardzo dobrze przyjęty przez widzów i krytyków film Daniela Cohena („Faceci od kuchni”) w gwiazdorskiej obsadzie. Kochająca życie Léa (Bérénice Bejo) pracuje w centrum handlowym i jest szczęśliwą żoną Marca (Vincent Cassel), konserwatysty i w pewnym stopniu niewierzącego w siebie sprzedawcy. Léa od dawna uważana jest za marzycielkę przez swoją najlepszą przyjaciółkę Karine (Florence Foresti), która jest zadowolona ze swojej kierowniczej posady w reklamie i życia z Francisem (François Damiens) oraz dwójką ich dzieci.

Léa, Marc, Karine i Francis przyjaźnią się od lat, jednak ta sielanka kończy się z dniem, w którym Léa oznajmia, że pisze powieść. Z czasem książka staje się bestsellerem, ale zamiast szczęścia pojawiają się zazdrość i złośliwości ze strony męża i przyjaciół. Czy szczęście jednych może prowadzić do nieszczęścia drugich? W końcu prawdziwych przyjaciół można poznać dopiero wtedy, gdy świat leży u twoich stóp.

Film od 13.01 można oglądać na DVD iVOD: ipla, vod.pl, Orange TV Go, Premiery CANAL+, CHILI, Play, TVP VOD, Vectra TV Online, Multimedia GO, UPC Polska, Mojeekino.pli E-Kino Pod Baranami.

Małe szczęścia – oficjalny zwiastun DVD i VOD:

Małe szczęścia – oficjalny zwiastun DVD i VOD

„Zabójcze lato” to thriller wyreżyserowany przez Andrzeja Bartkowiaka („Romeo musi umrzeć”), z K. J. Apą („Riverdale”) w roli głównej. To miało być idealne lato. Tillie (India Eisley) spędza wakacje na malowniczej wyspie Nantucket, kiedy poznaje Niko (K.J. Apa), przystojnego taksówkarza. Od razu się w nim zakochuje i wierzy, że czeka ją lato pełne miłości. Wszystko zmienia się, kiedy na wyspie zjawia się Marco (Scott Adkins) – brat Niko i niebezpieczny terrorysta. Czy Niko jest tym, za kogo się podaje? Czy stawi czoła własnej rodzinie i uchroni ukochaną kobietę i tysiące niewinnych ludzi?

ZOBACZ:  "Dom Gucci" w polskich kinach już jutro!

Film od 28.01 można oglądać na VOD: ipla, vod.pl, Orange TV Go, Premiery CANAL+, CHILI, Vectra TV Online, Multimedia GO i UPC Polska.

Zabójcze lato – oficjalny zwiastun VOD:

Zabójcze lato – oficjalny zwiastun VOD
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x