Małach wraca z nowym albumem, pierwszy singiel już dostępny!

Małach wraca z nowym albumem
Fot. kadr z teledysku Małach feat. Kukon - Obdrapany marmur

OBSERWUJ NAS:

Niespełna rok po premierze krążka „Bartek”, Małach serwuje swoim fanom przedsmak nowego materiału. Już dzisiaj możecie odsłuchać pierwszy singiel „Obdrapany marmur” z gościnnym udziałem Kukona, który zapowiada płytę „BYQ”.

“BYQ” to trzeci solowy album warszawskiego rapera. Podczas gdy na poprzedniej płycie można było usłyszeć rozliczenie Bartka z przeszłością, tak na nowym krążku artysta wraca całkowicie “odrodzony”.

Małach feat. Kukon – Obdrapany marmur | Małach wraca z nowym albumem

Wróciła charyzma, z której Małach zasłynął przy realizacji poprzednich solowych albumów jak i materiałów nagranych wspólnie z Rufuzem, a która odrobinę przygasła na poprzedniej płycie przez problemy osobiste rapera. Nowe kawałki mają dużo więcej “pazura”, przez co płyta jest zdecydowanie mocniejsza zarówno pod względem lirycznym, jak i muzycznym. Małach z jeszcze większą pewnością siebie pokazuje, że twardo stąpa po ziemi, a w raz z upływem lat i dzięki zerwaniu ze złymi nawykami, jego charakter i nieustępliwość w działaniu nabierają jeszcze większego rozmachu.

Małach wraca z nowym albumem

Na płycie znajdziemy cały przekrój szlifowanego przez lata warsztatu rapera, od agresywnych zwrotek po przyjemne dla ucha refreny. Nie zabrakło emocji oraz tekstów odzwierciedlających rzeczywistość, do czego Małach zdążył już przyzwyczaić swoich słuchaczy. Połowę albumu „BYQ” wyprodukował Małach, dodatkowo muzycznie wspierają go: PSR, Chris Carsson, 2check oraz Darkvibes Studio. Na płycie nie zabraknie również ciekawych, a nawet zaskakujących gości, których ujawnimy wkrótce.

Limitowana wersja preorderu dostępna jest tutaj, premiera krążka „BYQ” zaplanowana jest na 03.09.21.

ZOBACZ:  Otwarcie wystawy The Nick Cave Exhibition - Stranger Than Kindness
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x