Przejdź do treści

Maik Nawrocki zawodnikiem Legii Warszawa

Maik Nawrocki zawodnikiem Legii
Fot. Mateusz Kostrzewa, legia.com

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Młodzieżowy reprezentant Polski Maik Nawrocki podpisał z Legią Warszawa umowę wypożyczenia do końca sezonu 2021/22 z opcją transferu definitywnego.

20-letni Mike Nawrocki jest wychowankiem Werderu Brema, w którym występował od najmłodszych drużyn juniorskich po grającym w Regional Lidze Nord zespół rezerw. W rundzie wiosennej ubiegłego sezonu był wypożyczony do Warty Poznań, w której zadebiutował na boiskach PKO Bank Polski Ekstraklasy.

– Mam poczucie, że Legia to najlepsze miejsce, żeby zrobić następny krok w moim rozwoju – największy kub w Polsce, znany w Europie, z bardzo dobrą infrastrukturą. Znam również sztab trenerski, z którym spotkałem się w reprezentacji U21 i wiem, że pracuje na wysokim poziomie. Mam zagwarantowane dobre warunki, żeby moja kariera przebiegała w optymalny sposób. Chcę jak najszybciej zaaklimatyzować się w drużynie, dla piłkarza w moim wieku najważniejsze jest zaliczać kolejne mecze i minuty – mówi występujący na pozycji stopera Maik Nawrocki.

Maik Nawrocki zawodnikiem Legii

– Mike jest bardzo dobrze nam znany zarówno w sztabie trenerskim, jak i w skautingu. Ma duże możliwości rozwoju pod względem indywidualnym i zespołowym. Obserwowaliśmy go przez wiele miesięcy i wnikliwie poznaliśmy charakterystykę jego gry. To młody, ale już dobrze ukształtowany piłkarz, młodzieżowy reprezentant Polski, który w Legii będzie walczył o miejsce w pierwszym składzie. Ma duży potencjał i liczę, ze przy Łazienkowskiej jeszcze bardziej się rozwinie – mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

Maik Nawrocki zawodnikiem Legii
Maik Nawrocki, fot. Mateusz Kostrzewa, legia.com | Maik Nawrocki zawodnikiem Legii

W zespole Mistrza Polski Nawrocki będzie występował z numerem 27.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx