Magdalena Waligórska-Lisiecka pozuje do zdjęć podczas randki z mężem

Mateusz Lisiecki-Waligórski i Magdalena Waligórska-Lisiecka, fot. Niemiec/AKPA

OBSERWUJ NAS:

Magdalena Waligórska-Lisiecka, czyli niezapomniana Wioletka z “Rancza” i Mateusz Lisiecki-Waligórski, znany między innymi z “Korony królów” od kilku lat tworzą udane, aktorskie małżeństwo. Szczęśliwa para pozowała do zdjęć w słoneczny zimowy dzień!

Ślub wzięli we Włoszech, są fanami włoskiej kultury i kuchni. Żartują, że są włoskim małżeństwem, w ich związku jest dużo emocji, choć talerze w domu nie latają. Po ślubie przyjęli podwójne nazwiska i wspólnie wychowują 3-letniego syna Piotra 1,5-roczną córkę Natalię. Choć uwielbiają spędzać czas razem z dziećmi, podkreślają, że ważne są dla nich chwile spędzone tylko we dwoje.

Mateusz Lisiecki-Waligórski i Magdalena Waligórska-Lisiecka, fot. Niemiec/AKPA

“Dbamy o to, żeby chodzić na randki i staramy się nie rezygnować z tej części intymności. Uważamy, że bardzo ważne jest to, żeby dzieci miały poczucie, że rodzice się kochają i żeby tę miłość widziały we własnym domu” – mówi Magdalena Waligórska-Lisiecka.

Para uwielbia spacery w romantycznej scenerii, dlatego z przyjemnością wybrała się do Łazienek Królewskich. Cztery lata po ślubie ich miłość nadal kwitnie.

Mateusz Lisiecki-Waligórski, Magdalena Waligórska-Lisiecka, fot. Niemiec/AKPA
ZOBACZ:  Nie żyje Janusz Dzięcioł, zwycięzca I polskiej edycji Big Brothera
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x